Pages

31 Aralık 2008 Çarşamba

AZİZ YILDIRIMDAN


AZİZ YILDIRIMDAN
2008 yılını geride bırakıyoruz. Sarı lacivert renklere gönül vermiş taraftarlarımızın da desteği ile, pek çok alanda başarı hedeflediğimiz yeni bir yıl bizleri bekliyor.

Bizler Fenerbahçe Spor Kulübü yönetimi olarak her yıl koyduğumuz hedeflerimizle kulübümüzü daha da ileriye taşımayı kendimize amaç edinmiş, bu yolda da gereken tüm hamleleri yaparak başta siz taraftarımıza ve tüm Fenerbahçe camiasına layık olmaya çalışmaktayız.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün bugünlere gelmesinde, maddi ve manevi anlamda kat edilen her yolda taraftarının desteği çok önemlidir. Kulübümüzün en büyük gücü olan, iyi günde ve kötü günde takımına desteğini esirgemeyen siz değerli taraftarlarımız başta olmak üzere, tüm ulusumuzun ve tüm spor ailesinin, yeni yılını şahsım, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarım, Yüksek Divan Kurulu ve Genel Kurul Üyelerimiz, Kulüp çalışanlarımız, Fenerbahçe Şirket ve Kurumlarının Yönetici ve tüm çalışanları adına kutlar, sağlık ve başarılarla bir yıl geçirmenizi dilerim.

2009 Yılının, Dünyamıza, ülkemize barış, refah, huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Aziz Yıldırım

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü