Pages

27 Aralık 2008 Cumartesi

"İmkanlar oluşursa Türk olabilirim"


Kaptanımız Alex De Souza,imkanların oluşması halinde de Türk vatandaşlığına geçebileceğini söyledi.Hilton Exhibition-Convention Center'daki ''Lüks Markalar Fuarı''nın açılışına katılan Alex, burada basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Türk vatandaşlığına geçeceği yönündeki haberlerin hatırlatılması üzerine, ''5 yıldır Türkiye'deyim, bu olabilir ama şu an bilemiyorum'' diyen Alex, Fenerbahçe Kulübü'nün böyle bir teklifle gelmesi halinde ne cevap vereceğinin sorulması üzerine de, ''Benim için problem yok. Fenerbahçe isterse ben kalırım, imkanlar da oluşursa Türk olurum. 40 yaşında gitmem gerekirse 40 yaşında giderim'' diye konuştu. Alex, Hilton Exhibition-Convention Center'daki ''Lüks Markalar Fuarı''nın açılışını, Harley Davidson Yönetim Kurulu Başkanı Ferruh Tanay ile birlikte kurdele keserek yaptı.

Bu arada Alex ve eşi, açılış öncesinde evlerinden uzun bir beyaz Hummer araç ile Hilton'a getirildi. Alex, açılış sonrası fuarı gezdi.Yelken Şubemizin standını da ziyaret eden Alex, Harley Davidson motorlarla basın mensuplarına poz verdi.

Fenerbahçe Ülker 107 – 78 Mutlu Akü Selçuk Ünv.


Beko Basketbol Ligi'nde yapılan maçta Fenerbahçe Ülker, Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi'ni 107-78 yendi. Karşılaşmaya iki takım da tutuk başlarken ilk 3 dakikada ekipler sayı kaydedemedi. Bu dakikadan sonra Fenerbahçe Ülker pota altından Mirsad ile etkili olurken, konuk ekip ise İsmail'in dış atışlardan kazandırdığı basketlerle sayı buldu. Maçın ilk periyodu Fenerbahçe Ülker'in 21-18 üstünlüğüyle sona erdi. İkinci periyoda hızlı başlayan takımımız, Smith ve Mrsic ile sayılar üretip farkı açmaya başladı ve 18. dakikayı 20 sayı farkla 47-27 önde geçti. Bu çeyrekte savunmada da başarılı olan Fenerbahçe Ülker, ilk yarıyı 53-31 önde kapadı. Maçın ikinci yarısında da etkili oyununu sürdüren Fenerbahçe Ülker, 3. periyodu 76-57 önde tamamladı. Son çeyrekte de rahat bir oyun ortaya koyan Fenerbahçe Ülker, sahadan 29 sayı farkla 107-78 galip ayrıldı.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü