Pages

28 Ocak 2009 Çarşamba

Fenerbahçe Bursaspor Maç Sonucu 1-0


Maç Özeti

9'da maçın ilk ciddi pozisyonu gelişti. Fenerbahçe defansının ceza sahası dışına çıkarmaya çalıştığı topun gelişine vuran Halil'in şutu kaleci Volkan'da kaldı.

10'da sağdan gelişen Bursaspor atağında Volkan sağ kanattan içeri kesti. Ceza sahası sol çaprazında Maxim Romaschenko topa gelişine vurdu. Meşin yuvarlak üstten aguta gitti.

12'de bu kez Fenerbahçe etkili geldi. Soldan vederson'un yaptığı ortaya Semih'ten önce dokunan Bursaspor defansı topu uzaklaştırmayı başardı.

15'te Emre Vederson verkacında topu önünde bulan Emre Belezoğlu yaklaşık 30 metreden sol ayağıyla çok sert vurdu. Top yandan auta gitti.

23'te Roberto Carlos ile başlayan Fenerbahçe atağında Vederson Emre'yi kaçırdı. Emre atılan ara pasında yavaş kalınca İvankov topa kolaylıkla sahip oldu..

33'te gelişen Fenerbahçe atağında sol çaprazdan Emre çok sert bir orta yaptı. Semih'le birlikte topa yükselen Ömer topu kornere çelerek Fenerbahçe'yi mutlak bir golden etti. Kullanılan köşe atışında Lugano'nun penaltı itirazları sonucu değiştirmedi.

42'de Bursaspor'un yeni transferi Ali Tandoğan'un kullandığı köşe atışı ceza sahası içinde karambol yarattı. Uzun süre ayaklarda dolaşan topu en sonunda Lugano uzaklaştırabildi.

44'te Fenerbahçe'nin golü Deivid'le geldi. Vederson'un sağ kanattan kullandığı köşe atışında Deivid ön direkte çok iyi yükseldi ve İvankov'un sağından topu ağlara gönderdi. 1 - 0

45+1'de Fenerbahçe yine gole çok yaklaştı. Sol kanattan paslaşarak kullanılan köşe atışında Deivid ceza sahası sol çaprazından çok sert vurdu. Meşin yuvarlak az farkla yandan auta gitti.

Bu ataktan sonra maçın ilk yarısı sona erdi ve soyunma odasına Fenerbahçe terk farklı üstünlükle gitti. 1 - 0.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü