Pages

1 Ocak 2009 Perşembe

Fenerbahçe günlüğü


Kar altında çalıştılar
Fenerbahçe, ikinci yarı hazırlıklarını yoğun kar yağışı altında yaptığı idmanla sürdürdü. Sahanın temizlenen bölümü de karla kaplanınca, idman renkli kar toplarıyla gerçekleştirildi. Hasta Vederson’un katılmadığı idmanda, Semih düzkoşu yaparken, diğer oyuncular iki gruba ayrıldı. Bir grup maç yaparken, diğerleri kanat ortaları çalıştı. Sarı-Lacivertliler, bugünü izin yaparak geçirecek.

Yıldırım’dan mesaj var
Başkan Aziz Yıldırım, bir yılbaşı mesajı yayınladı. Yıldırım mesajında, “Taraftarlarımızın da desteğiyle, pek çok alanda başarı hedeflediğimiz yeni bir yıl bizleri bekliyor. Bizler, kulübümüzü daha da ileri taşımayı kendimize amaç edinmiş, bu yolda gereken hamleleri yaparak başta siz taraftarlarımıza ve Fenerbahçe camiasına layık olmaya çalışmaktayız” diyerek camianın yeni yılını kutladı.

Emre’nin sevindiği an
2008’i değerlendiren Emre Belözoğlu, “Bu yılda en sevindiğim olay Fenerbahçe’ye transferimdi” dedi. Yıldız oyuncu, “Buraya ani bir kararla geldim ve çok güzel bir ortam buldum. 2009’a başlarken de evlilik kararı aldım. Evlilikte mutluluk ve huzur istiyorum. Her ne kadar başarılı olsanız da, sağlık her şeyden önemli. Herkese sağlık ve mutluluk diliyorum” diye konuştu.

Alex’i tartışıyorlar
Fenerbahçe ile henüz yeni sözleşmeye imza atmayan ve durumu belirsizliğini koruyan Alex, Brezilya’da gündemin ilk sıralarında yer alıyor. Ülkenin önemli gazetelerinden Lancenet’in internet sitesinde Alex’in transferini tartışan Palmeiaras taraftarları, onu çok özlediklerini ve takıma dönmesini istediklerini dile getirdi. Taraftarlar Sambacı’dan, “Palmeiras’ın rüyası” diye söz etti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü