Pages

24 Şubat 2009 Salı

Kanoute geliyor


Daniel Güiza'yı gözden çıkaran sarı-lacivertlililer, Sevilla'nın dünya çapındaki süper golcüsü için yeniden düğmeye bastı. İlk girişimler sevindirici
Güle güle Okçu
Sezonu büyük bir hayal kırıklığı ile geçiren Fenerbahçe'de flaş gelişmeler yaşanıyor. Yönetim, yeni sezonun takımını oluşturmak için şimdiden düğmeye bastı. Birçok ismi gözden çıkartan sarı-lacivertliler, süper bir kadro kurmak için kolları sıvadı. Gönderilecekler listesinin başındaki ilk isim Daniel Güiza. Yönetim, gelecek sezon İspanyol futbolcuyla kesin olarak devam etmek istemiyor. Bu oyuncunun yerine en güçlü aday ise eski göz ağrısı Frederic Kanoute.

Bu kez daha sıcak
İspanya kaynaklı haberlere göre Fenerbahçe, Fransa doğumlu Malili müslüman golcü için ilk girişimi gerçekleştirdi. Geçen sezon yüksek maliyeti nedeniyle son anda elden kaçan Kanoute'yle temas kurulup yıllık 4 milyon euro teklif edildiği, artık müslüman bir ülkede oynamak isteyen siyahi yıldızın buna sıcak baktığı belirtildi. Güiza'yı satarak kaynak yaratmak isteyen yönetimin, Sevilla'yı ise 7-8 milyon euro'ya iknaya çalışacağı öğrenildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü