Pages

25 Şubat 2009 Çarşamba

Kanoute Haziranda


Sevilla'nın süper golcüsü dev adımlarla Fenerbahçe'ye yaklaşıyor. Kanoute bir kez daha takımdan ayrılacağını söylerken büyük bir ekonomik kriz yaşayan Sevilla'nın, yıldız futbolcuyu sezon sonunda çok uygun rakama Fenerbahçe'ye satmasına kesin gözüyle bakılıyor.


Fenerbahçe'nin eski göz ağrısı Frederic Kanoute konusunda İspanya'dan müjdeli haberler geliyor. Bir yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen, geçtiğimiz günlerde Sevilla'dan ayrılmak istediğini belirten Kanoute bu düşüncesini tekrar dile getirirken, artık Müslüman bir ülkede oynamak istediğini vurguladı. Küresel ekonomik krizden en fazla etkilenen kulüp
olan Sevilla da Malili yıldızı kesin olarak satmaya karar verdi.

Sevilla yönetiminin, Kanoute'ye geçen yıl talip olan Fenerbahçe'ye öncelik tanıyacağı belirtildi. Sevilla'nın daha önce 22 milyon euro olarak açıkladığı Kanoute'nin bonservis bedelini 10 milyon euro'ya kadar indirmeye hazır olduğu kaydedildi. Sevilla kulübüne yakın İspanyol gazeteciler de büyük bir aksilik çıkmadığı taktirde Kanoute'nin sezon sonunda Fenerbahçe ile sözleşme imzalayacağına inandıklarını ifade ettiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü