Pages

14 Şubat 2009 Cumartesi

Parreira gelsin


F.Bahçe'nin şimdiki başkanı ile eski başkanı yemekte bir araya geldi. Aragones'in artık başarılı olamayacağını söyleyen Şen "Bu adamı gönder, yerine Parreira'yı getirelim" tavsiyesinde bulundu. Yıldırım ise Şen'den kongrede destek istedi.

F.Bahçe'de merakla beklenen başkanlar zirvesi dün gerçekleşti. Kulüp başkanı Aziz Yıldırım ile eski başkan Ali Şen, Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yemekte bir araya gelirken, en önemli gündem maddesi teknik direktör Aragones oldu. Şen, Yıldırım'dan Aragones'i göndermesini isteyerek, F.Bahçe'yi 1995- 96'da şampiyon yapan Brezilyalı Parreira'nın göreve getirilmesi tavsiyesinde bulundu. "Bu adamı gönder Aziz başkan" diyen Şen, "Aragones hâlâ F.Bahçe'yi tanıyamadı. Takımın başında kalırsa şampiyonluk hayal olur" ifadesini kullandı. Aragones'in yerine Parreira'nın getirilmesinin doğru olacağını savunan Ali Şen şunları söyledi:

"Biliyorsun, Parreira Güney Afrika'yı çalıştıyordu, bıraktı. Bize gelmesi bir telefonuma bakar. Eğer istersen onu iki gün içinde İstanbul'a getiririm. Üstelik Aragones'in aldığı paranın yarısına F.Bahçe'yi çalıştırır" dedi. Başkan Aziz Yıldırım ise Aragones'le şu anda yolları ayırmanın hata olacağına inandığını belirterek "Tavsiyen için teşekkürler ama biz yönetim olarak şu an hocamızın kalmasından yanayız. Hocamız en zor dönemi aştı. Yani takımı, Türk futbolunu tanıma aşamasını geride bıraktı. Bence şu hoca konusunu kapatıp biraz da başka şeyler konuşalım" karşılığını verdi. Bunun üzerine Ali Şen, bu kez taraftar konusunu açtı.

F.Bahçe tribünlerinde kavga olmaması gerektiğini belirten Şen, Yıldırım'a "Taraftarla aranı iyi tut. Onları küstürme. Taraftar F.Bahçe'nin en büyük gücüdür" dedi. Aziz Yıldırım ise "Bizim taraftarlarla hiçbir sorunumuz yok. Biz gerçek F.Bahçeli olmayan, farklı niyetler taşıyan bir avuç kişiyle sorun yaşıyoruz" karşılığını verdi. Samimi bir havada geçen yemekte Aziz Yıldırım, Ali Şen'den kongrede kendisine destek vermesini istedi. Yıldırım, daha önce "Başkanlığa aday olursa Şadan Kalkavan'ı desteklerim" açıklamasında bulunan Ali Şen'e "Kongrede bizden yana olmanı bekliyoruz. Bu konuda bize yardımcı olursan seviniriz" dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü