Pages

13 Mart 2009 Cuma

Biz Fenerbahçe' yiz


Semih Şentürk, bugünkü rakipleri Kocaelispor'un en büyük gol silahı Taner Gülleri'nin Kadıköy'den eli boş döneceğini iddia ederken, ezeli rakipleri G.Saray'ı ise iğneledi. Taner'in, "Galatasaray'a 4 gol atarak Skibbe'yi gönderdim. Arkadaşlarım 'Aragones'i de ülkesine yolla' diyerek bana yeni siparişler verdi. Onları kırmayacağım" sözlerine atıfta bulunan Kral, "Kimse bizi G.Saray'la karıştırmasın" dedi.

SAKIN DENEME
Bu saatten sonra kazaya uğramak gibi bir niyetlerinin olmadığını belirten sarı-lacivertli golcü, "Bizi yenmeyi aklının ucundan bile geçirmesin.
Çok iyi bir çıkış yakaladık. Kocaeli'yi de mağlup edip çıkışımızı sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı. Semih, şampiyonluğa olan inançlarının her geçen gün arttığını sözlerine ilave ederek, "Kimsenin artık bizi yenebileceğini sanmıyorum" iddiasında bulundu.

Hep seveceğiz
F.Bahçe gazetesi, 63. sayısında başkan Yıldırım'ın bir önceki açıklamasını derleyip yeniden servise koydu. Açıklamada, "Biz F.Bahçe'yi sadece sevinmek için sevmedik. Anlık değil, sürdürülebilir başarıların peşindeyiz" ifadeleri ön plana çıktı.

İşte Deniz farkı!
Kanarya, Deniz Barış'ın 5 sezonda oynadığı 79 maçta 59 galibiyet, 8 beraberlik, 12 yenilgi alırken, 2.34'lük puan ortalaması tutturdu. Kanarya, Deniz'siz 80 maçta ise 49 galibiyet, 18 beraberlik, 13 yenilgiyle 2.06'lık puan ortalaması yakaladı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü