Pages

4 Mart 2009 Çarşamba

Hesabı keseriz


"F.Bahçe'ye faydası olmayan herkesi göndeririz. Hoca, futbolcu hiç fark etmez. Güiza'yı uyardığımız doğru. Başkaları da var..."
Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, önceki gece ATV'de yayınlanan 'Santra' programına telefonla bağlanarak kendisine yöneltilen sorulara yanıt verdi. Mosturoğlu, çok çarpıcı itiraflarda bulundu. Başkan Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe dergisindeki yazısında 'düş kırıklığı yaşadığı' ifadeleri hatırlatılan Mosturoğlu, "Tabii ki hedeflerden uzaklaşınca başkanın da üzülmesi, kızması ve hayal kırıklığı yaşaması doğal" dedi.

Herkes için geçerli
"İsim ve kariyeri önemli değil, Fenerbahçe'ye faydası dokunmuyorsa, kim olursa olsun gönderilir" şeklindeki sözleri hatırlatılan Mosturoğlu'na bu ismin Aragones mi olduğu soruldu. Sarı-lacivertli yönetici, bu ve diğer sorulara verdiği yanıtta şunları söyledi: "Bu değerlendirmeyi genel olarak yaptım. Sadece teknik direktör değil, bu durum futbolcular için de geçerli. Fenerbahçe'de çalışan profesyoneller için de geçerli bu söylediklerim."

Maç zorlu geçecek
"Güiza'yı özel yaşantısından dolayı zaman zaman uyardık. Bu uyarıyı sadece ona değil, takımdaki diğer futbolculara, başka branşlardaki sporculara da yaptık. Fenerbahçe formasını giyen Fenerbahçe'nin değerlerine saygılı olmak zorunda." Bugünkü kupa maçına da değinen Mosturoğlu, "Lig maçından daha zorlu geçecek. Sivasspor sıkı savunma yapacak. Maç orta alan mücadelesi şeklinde geçecek. Kazanan ise biz olacağız" görüşlerine yer verdi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü