Pages

30 Mart 2009 Pazartesi

Hiç durmaz


Fenerbahçe deyince gözleri çakmak çakmak oluyor. Fener'in F'si geçse yüzü birden değişiyor. Bunu hemen anlayabilirsiniz"
Rahatsızlığı nedeniyle kaptanlığını yaptığı Köln'de futbolu bırakan Ümit Özat, Fenerbahçe'nin Christoph Daum'da ayrı bir yeri olduğunu söyledi. Ümit, "Fenerbahçe deyince Daum'un gözü çakmak çakmak oluyor. Bunu hemen anlayabiliyorsunuz" diye konuştu. Alman hocanın Köln'de çok saygı gördüğünü belirten sarı-lacivertli eski kaptan, "Ancak Fenerbahçe'deki hava Köln'de yok. Fenerbahçe için adı yeniden geçtiğinde çok heyecanlandı. Kendisindeki değişikliği fark etmemek imkansızdı" dedi.

Büyük değişim var
Ümit Özat, açıkça ifade etmese de Daum'un Fener'e gelmesi için başkan Aziz Yıldırım'ın ağzından çıkacak bir lafın yeterli olacağını ima etti. Fenerbahçe'nin bu sezonki performansına da değinen Ümit, şu sözlere yer verdi: "Bizden sonra Fenerbahçe'de büyük değişimler yaşandı. Bu maalesef olumsuz yönde oldu. Bazı önemli oyuncuların yeri ise dolmadı, bence dolması da çok zor. Ancak Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük kulübüdür. Bu sene şampiyon olurlarsa da şaşmam."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü