Pages

27 Mart 2009 Cuma

Lucio


Lugano için ekstra imza parası ödemek istemeyen yönetim, bu futbolcunun yerini Bayern Münih'in Brezilyalı yıldızıyla doldurmak için düğmeye bastı. İlk temaslar olumlu geçti
Fenerbahçe, takımdan ayrılmasına artık kesin gözüyle bakılan Lugano'nun yerini bir dünya yıldızıyla doldurmak için harekete geçerken, bir numaralı hedefin Lucio olduğu öğrenildi. Yönetim, Bayern Münih'in Brezilyalı yıldızı için temaslara başlarken bu işin gerçekleşmesinin büyük oranda Daum'a bağlı olduğu belirtildi. Lucio'nun, transfer için nabız yoklayan Fenerbahçeli yöneticilere Daum'un durumunu sorduğu ve "Bildiğim kadarıyla Daum'un yeniden Fenerbahçe'ye gelmesi söz konusu. Eğer böyle bir şey olursa ben de Fenerbahçe'yi düşünebilirim" dediği kaydedildi.

Lucio'nun bu sözleri üzerine yöneticilerin, "Daum konusunda her şey olabilir. Bizden haber bekle" ifadesini kullandığı vurgulandı. Bu sezon ligde 25 maçın 23'ünde forma giyen Lucio, Brezilya Milli Takımı'nın da değişmez ismi. 30 yaşında ve 1.88 boyundaki sambacı, Bundesliga'da toplam 128 maçta oynadı ve altı gol attı. Bu arada Fenerbahçe'de Lugano ile sözleşme yenilenmesi ihtimali, bu futbolcunun menajer Figer'in kulübü Rentisas'a imza atması nedeniyle neredeyse sıfıra indi. Lugano için imza parası ödemek istemeyen yönetim, bu oyuncuyu gözden çıkardı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü