Pages

9 Nisan 2009 Perşembe

Gerilla taktiği


F.Bahçe'ye İspanya'dan yardım geldi. İspanya Milli Takım istatistikçisi Jose Xavier, Aslan'ı devirmenin planlarını yaptı
Kasetkolik oldu
F.Bahçe'de tam anlamıyla G.Saray alarmı var. Teknik direktör Aragones'in İspanya'dan getirttiği istatistikçi Jose Xavier ile saatlerce Samandıra'ya kapandığı ve G.Saray maç kasetlerini izlediği öğrenildi. İspanya Milli Takım İstatistikçisi Xavier ile kafa kafaya veren Aragones derbinin taktiğini de belirledi. Buna göre sakatlığı olan Alex'in görevini Emre Belözoğlu yapacak. Tecrübeli oyuncu uzun ara paslarıyla Güiza'yı kaçıracak. Hücuma çok hızlı çıkılacak.

Alan bırakma
İspanyol istatistikçi, G.Saray'ın defansında sorunlar yaşadığına da dikkat çekerek Carlos, Deivid, Selçuk gibi sert şutlar atan oyuncuların hücuma destek vermesini istedi. Kanatlardan Uğur ile Gökhan da sık sık bindirme yapacak. Xavier'in "Gerilla taktiği"nde G.Saray'ın tehlikeli isimlerine önlem alınması gerektiği de belirtildi. İspanyol istatistikçinin "Arda, Kewell ve Baros'a geniş alan bırakılmamalı. Bu oyuncular durdurulmalı" dediği de öğrenildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü