Pages

17 Mayıs 2009 Pazar

3 Yılda 3 Şampiyonluk Vaadi


F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yeniden aday olduğunu resmen açıklarken büyük vaatlerde bulundu. Son derece iddialı olan Aziz Yıldırım'ın vaatlerinden bazıları şöyle:
* Camiamızın beklediği 'savaşan Fenerbahçe' ruhunu geri getireceğiz.
* Söz veriyorum, bu sene, Şampiyonlar Ligi'nden uzak kaldığımız son sezon olacak.
* Köklü bir revizyona gideceğiz. Önümüzdeki üç yıl, üst üste şampiyon olacağız.


***

Büyük vaatler

Köklü bir revizyona gideceklerini açıklayan başkan Yıldırım, "Süper kadro, savaşan takım" sözü verdi.

Sloganı '10+3'
F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, beklenen açıklamayı nihayet yaptı ve gelecek hafta yapılacak olağan seçimli genel kurulda başkanlığa adaylığını koyduğunu resmen açıkladı. Yıldırım, Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gazete, televizyon ve haber ajanslarının spor ve ekonomi müdürleriyle kahvaltılı bir toplantıda bir araya geldi. Toplantı
sürerken muhabirlere sağ üst köşesine "10+3" sloganının yer aldığı bir basın bülteni dağıtıldı. Yıldırım, bültende, adaylığını resmen duyurdu.

Söz veriyorum
Camiadan bir 3 yıl daha istediğini bildiren başkan Yıldırım, şu vaatlerde bulundu: "Bu sene yaşananlar camiamızı derinden üzmüştür, bunun farkındayız. Köklü bir revizyona gireceğiz ve gerekeni yapacağız. Savaşan Fenerbahçe ruhunu geri getireceğiz. Söz veriyorum, bu sezon Şampiyonlar Ligi'nden ayrı kaldığımız son sezon olacak. Devler Ligi'ne her yıl katılan bir takım yaratacağız. Ülkenin en büyük sivil toplum örgütüyüz. Başladığımız işi bitireceğiz."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü