Pages

20 Mayıs 2009 Çarşamba

Bazen Geçmişi Silip Herşeye Yeniden Başlamak Gerekebililir


Başkan Yıldırım'ın "Revizyona gideceğiz" açıklamasına hak veren kaptan, değişimlerin kaçınılmaz olduğunu savundu.


F.Bahçe kaptanı Alex, sezonun değerlendirmesiyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. 2008-2009 sezonunu Fenerbahçe için "Kayıp" diye nitelendiren Brezilyalı oyuncu, Aragones'le yaşadığı ileri sürülen 'iktidar mücadelesi' konusuna da ışık tuttu. İşte Alex'in açıklamaları: "Sezona yeni bir hoca ve nispeten yeni bir kadroyla yine çok iddialı girdik. Ancak
doğrusunu söylemek gerekirse kötü ve sorgulanması gereken bir yıl geçirdik. Kupada finale kalıp Avrupa vizesini almamız başarı sayılabilir mi bilmiyorum tabii."

Bu takımın kaptanıyım
"Sorunlar ve şanssızlıkları üst üste yaşadık. Bunların üstesinden gelmek kolay bir şey değildi. Başaramadık. Sakatlıklar ve yenilerin uyum sorunu bizi geriye doğru itti. Başkanımız yeni bir yapılanmadan bahsediyor. Bence de buna çok ihtiyaç var. Bazen geçmişi silip her şeye yeniden başlamak gerekebilir. Aragones'le kişisel hiçbir sorunum yok. Ben bu takımın kaptanıyım ve her zaman Fenerbahçe'nin iyiliği için çalışırım. Aramızda geçenler, bir teknik direktörle öğrencisi arasında yaşanabilecek cinsten şeylerdi."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü