Pages

29 Mayıs 2009 Cuma

BOMBA Bilica Pazartesi Sarı Lacivertli Olacak


F.Bahçe daha önce prensipte anlaştığı Sivassporlu Bilica'da mutlu sona ulaştı. Brezilyalı savunma oyuncusu, yarın G.Saray maçında Sivasspor formasını son kez giyecek ve pazartesi günü de Fenerbahçe ile sözleşme imzalayacak.


Yeni forma rengim sarı lacivert

"Hem benim hem de Sivasspor için en iyi teklifi Fenerbahçe yaptı. Gelecek sezonda sarı-lacivertli formayı terleteceğim".

F.Bahçe'nin Bilica ilgisini 4 ay önce duyuran Fotomaç, sarı-lacivertlilerin Brezilyalı defans oyuncusunu renklerine kattığını da yine ilk veren gazeteydi. Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz'a bu transferi doğrulatan Fotomaç, yine farkını ortaya koydu ve bu kez futbolcunun kendisine ulaştı. Pazartesi günü Fenerbahçe ile sözleşme
imzalayacağı bilgisine ulaştığımız Bilica, Fotomaç'a şu özel açıklamayı yaptı:

İPİ SİVAS GÖĞÜSLESİN
"Menajerim vasıtasıyla birçok takımla görüştüm. Ancak hem benim için hem de kulübüm Sivasspor için en cazip teklif Fenerbahçe'den geldi. Yeni sezonda aksilik yaşanmazsa büyük olasılıkla Fenerbahçe formasını giyeceğim. Ama benim için şu an bundan daha önemli konu Sivasspor'un şampiyonluğu." Bilica'nın Galatasaray maçı sonrasında İstanbul'da kalacağı ve Fenerbahçe'ye imza atacağı öğrenildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü