Pages

20 Mayıs 2009 Çarşamba

Şadan Kalkavan


"11 yılda ne yaptı ki 3 yılda ne yapacak?" diyerek Yıldırım'a yüklendi, hoca ve futbolcu arayışına başladıklarını bildirdi.

Aziz Yıldırım'dan sonra camianın önde gelen isimlerinden Şadan Kalkavan da başkanlığa aday olduğunu resmen açıkladı. Büyük Kulüp'te bir basın toplantısı düzenleyen Kalkavan, Avrupa'da şampiyonluk sözü vererek, 2012 yılına kadar Fenerbahçe'yi dünyanın en başarılı 10 büyük kulübü arasına sokacağını iddia etti ve kongre üyelerinden oy istedi. Camiadan
gelen baskılar nedeniyle aday olduğunu açıklayan Şadan Kalkavan, Aziz Yıldrım'ın "10+3" sloganı için ise "11 yılda ne yaptı ki 3 yılda ne yapacak? Maalesef 11 yıllık Aziz Yıldırım döneminde gemimiz karaya oturdu" ifadelerini kullandı.

Hesap soracağım
Seçildiği takdirde Yıldırım'ın başkanlık yaptığı dönemin hesabını soracağını kaydeden Kalkavan sözlerine şöyle devam etti: "Her konuşmasında tesisleşmeden bahsediyor. Zaten taraftara layık olmak, genel kurula sorumluluğundan dolayı bunu yapmak zorundasın. 25 milyon Fenerbahçeliyi takımın durumu ilgilendiriyor. Aziz Yıldırım 11 yılın sonunda Fenerbahçelileri sokakta boynu bükük bıraktı." Flaş isimler transfer etmeyeceklerini, takım futboluna yöneleceklerini söyleyen Kalkavan, hoca ve oyuncu arayışlarına da başladıklarını ancak isim vermelerinin şuan için doğru olmayacağını açıkladı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü