Pages

30 Haziran 2009 Salı

Daum Resmen FenerbahçedeAragones'i gönderemeyen sarı-lacivertli yönetim önce çalışmayı basına kapattı Daha sonra resmi siteden "Yeni teknik direktörümüz Daum" açıklaması yapıldı.

F.Bahçe, sezon açılışını basına kapalı yaptı. Sabah 10.00'da Samandıra'ya gelen Christoph Daum sonra kulüp binasına gitti. Burada yönetim Daum'a "Sen idmana çık, Aragones ile anlaşmak üzereyiz. Olmazsa sözleşmesini tek taraflı feshedeceğiz" dedi. Kendi anlaşmasıyla ilgili son detayları da neticeye bağlayan Alman hoca, 18.00'de takımın başında sezonunun ilk idmanına çıktı. Antrenman öncesi futbolcuları toplayan Daum'un görüntülenmesini istemeyen yönetim, idmanı basına kapattı. Ancak daha sonra resmi siteden resimlerini yayınladı.

Yardımcılar da belli
Kulübün internet sitesinde, bu akşam başlayan yeni sezon hazırlıklarıyla ilgili yer alan haberde Alman hoca için, "Yeni teknik direktörümüz Daum" ifadeleri kullanılarak, Daum'un fotoğrafları yayınlandı. Fenerbahçe, Daum ile anlaşmasına ve yeni sezon için planlama yapmasına rağmen, geçen sezon takımın başında bulunan İspanyol Luis Aragones ile sözleşmesini feshedemediği için, herhangi bir açıklama yapamamıştı. Sarı-lacivertli kulüp Daum'un teknik ekibinde yer alan isimleri de açıkladı. Kondisyoner Roland Koch'un yanı sıra teknik kadroda yardımcı antrenör Ayhan Tumani, kaleci antrenörü Holger Gehrke ve doktor Ertuğrul Karanlık yer alıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü