Pages

3 Haziran 2009 Çarşamba

Bugün Anlaşma Sağlanırsa Topuz Fenerde


Sarı-lacivertli ekip, yerli transfer piyasasının gözde ismi Mehmet Topuz'u da renklerine bağlıyor. Yıldız futbolcu bugün F.Bahçe ile görüşecek ve çok büyük ihtimalle anlaşma sağlanacak. Bir son dakika pürüzü çıkması halinde ise Mehmet Topuz, Beşiktaş'la masaya oturacak.


Topuz Fener'de

Başkan Recep Mamur, "Reddedemeyeceğimiz bir teklif aldık" derken, 26 yaşındaki oyuncu ayrıntıları görüşmek için çağrıldı.

Hep gündemde
Transferde tuttuğunu koparan F.Bahçe, Kayserisporlu Mehmet Topuz'u da bitirdi. Son yıllarda sık sık gündeme gelen 26 yaşındaki orta saha oyuncusu ile prensipte anlaşıldığı, detayları konuşmak için İstanbul'a çağrıldığı öğrenildi. Kayserispor Başkanı Recep Mamur, "Satmayı düşünmüyorduk ama reddedemeyeceğimiz bir teklif aldık"
diyerek Mehmet Topuz'un yuvadan uçtuğunu söyledi.

Daum onayladı
Beşiktaş ile kapışan F.Bahçe, milli oyuncuya bir an önce imza attırmak istiyor. Başkan Aziz Yıldırım'ın "Savaşan futbolcular istiyorum" diyerek tarif ettiği Topuz'a teknik direktör Daum'un onay vermesiyle iş sadece resmi imzaya kaldı. İstanbul'da yapılacak görüşmede Mehmet'e verilecek paranın ödeme şekli konuşulacak. Kayseri'ye verilecek bonservis bedeli ise sır gibi saklanıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü