Pages

17 Haziran 2009 Çarşamba

Paulsen Fenerde Bunada Şapka ÇıkartınJuventus'un yıldızı Poulsen, "Bir gün herkes F.Bahçeli olacak" yazılı şapkayı giymek için gün sayıyor.


F.Bahçe, Christian Poulsen için İtalya'ya yaptığı çıkarmada hedefine ulaştı ve hem Juventus kulübüyle hem de Danimarkalı futbolcuyla anlaşma sağladı. F.Bahçe, İtalyan kulübüne 7 milyon euro, Poulsen'e de yıllık 3 milyon euro ödeyecek.


***

Kalemi elinde

Juventus ile 7 milyon euro'ya anlaşma yapıldı Danimarkalı ön liberoda küçük pürüzler kaldı.

Yurt içindeki transferde Mehmet Topuz ile düşman çatlatan F.Bahçe, Christian Poulsen'i bitirmek için de İtalya seferine çıktı. Ali Yıldırım'ın bizzat takip ettiği Juventus'un Danimarkalı ön liberosu ile en geç cuma gününe kadar İstanbul'a dönüp imzayı attırması bekleniyor. 29 yaşındaki oyuncuyu kadroda düşünmediklerini defalarca söyleyen Juventus Sportif Direktörü Alessio Secco, "F.Bahçe ile anlaştık. Poulsen ikna edilmeli" dedi.

Eşi de ikna edildi
Danimarkalı oyuncunun da F.Bahçe ve Türkiye hakkında topladığı bilgilerden sonra gelmeye daha sıcak baktığı, eşinin de inadından vazgeçtiği belirtiliyor. Başkan Aziz Yıldırım ve Daum transfere "bitti" gözüyle bakarken FB TV de Danimarkalı oyuncunun görüntülerini topluyor. F.Bahçe'ye karşı Schalke ve Sevilla formalarıyla mücadele eden Poulsen'in gelişiyle Selçuk Şahin ve Deniz Barış gibi oyuncuların forma şansı iyice azalacak.

7 milyon euro'ya bitti
F.Bahçe, Poulsen için Juventus'a 7 milyon euro ödeyecek. Juve Sportif Direktörü Alessio Secco, bu paranın 3 eşit taksitte ödeneceğini belirtip, "Bize fazla yararlı olamadı ama umarım F.Bahçe'de iyi işler yapar" diye görüş belirtti.

Güle güle Christian!
Tuttosport, Danimarkalı oyuncunun Juventus defterini kapattığını, "Addio Juve" başlığı ile duyurdu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü