Pages

30 Haziran 2009 Salı

Pejcinovic


Geleceğin starı
Bilica transferine rağmen, Lugano'nun ayrılacak olması, Edu'nun da sakatlığı nedeniyle defansın göbeği için SOS sinyalleri veren F.Bahçe'de sürpriz bir isim gündeme geldi. Teknik direktör Daum, yaklaşık bir yıldır takip ettiği Kızılyıldız'ın genç yeteneği Nemanja Pejcinovic'in transfer edilmesini istedi. 21 yaşında, 1.84 boyundaki Pejcinovic, yeteneğiyle kısa sürede Sırbistan Milli Takımı'na kadar yükseldi. Geleceğin süper starı olarak gösterilen Sırp futbolcu, genç yaşına rağmen hırslı kişiliğiyle takımını ateşleyen bir yapıya sahip.

Prens Pejcinovic

Daum'un Köln'deyken uzun süredir izlettiği 21 yaşındaki savunmacı, geleceğin büyük yıldızları arasında gösteriliyor.

Takviye şart
F.Bahçe , Bilica'nın transferine rağmen defansta arayışlarını sürdürüyor. Zira Lugano'nun ayrılacak olması, ağır bir sakatlık geçiren Edu'nun en iyi ihtimalle ilk yarının ortalarında takıma katılacak olması, bu operasyonu kaçınılmaz kılıyor. Sarı-lacivertlilerin gündeminde şimdi de Kızılyıldız'lı Nemanja Pejcinovic var. 21 yaşındaki
savunmacı, Daum'un Köln'de kurduğu izleme komitesinin keşfettiği bir oyuncu.

3 milyon euro
Pejcinovic, 1.84'lük boyuyla hava toplarında oldukça etkin. Fizik gücü, savaşçı yapısı, diğer artıları. Son 21 Yaş Avrupa Şampiyonası'nda Sırbistan Milli Takımı'nda görev yaptı. 3 maçta da 90 dakika oynayan Pejcinovic, bir kez de Sırbistan A Milli Takımı'nın formasını giydi. 3 milyon euro bonservis bedeliyle transfer edilebileceği belirtilen futbolcu için, "Geleceğin yıldızı" yorumları yapılıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü