Pages

14 Haziran 2009 Pazar

Topuz Fenerde


Başkanım Sayın Aziz Yıldırım'a transferimde gösterdiği büyük fedakârlık için teşekkür ederim. Fenerbahçe formasıyla çok büyük başarılara imza atacağım".


Türk futbolunun son dönemlerde yetiştirdiği en büyük yıldızlardan olan Mehmet Topuz, Fenerbahçe ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Daha önce Beşiktaş'la prensip anlaşmasına varan ve "Doğuştan Beşiktaşlıyım!" diyen Topuz, dün resmen Fenerbahçeli oldu. Önceki gece başkan Aziz Yıldırım'ın Kayseri'den özel operasyonla İstanbul'a getirdiği ünlü futbolcu mutluluğunu şu cümlelerle ifade etti:

"Her futbolcu gibi ben de bir gün Fenerbahçe formasını giymek istiyordum. Sonunda bu hayalim gerçek oldu. Bu transferin gerçekleşmesinde büyük fedakârlıklar yapan başkanım Sayın Aziz Yıldırım'a çok teşekkür etmek istiyorum. Beni kadrolarında görmek isteyen Beşiktaş'a da çok teşekkür ederim. Fenerbahçe forması ile büyük başarılara imza atıp, şampiyonluklar yaşayacağım. Fenerbahçe artık benim yuvam."

Aziz Yıldırım'ın büyük başarısı
Mehmet Topuz transferi Beşiktaş ve Fenerbahçe kulüplerini karşı karşıya getirirken, zaferi Aziz Yıldırım kazandı. Yıldırım, bir transferde önce futbolcunun kulübü ile anlaşmanın ne kadar önemli olduğunu taraflı tarafsız herkese göstermiş oldu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü