Pages

8 Temmuz 2009 Çarşamba

Emana Planı


Fenerbahçe'nin Poulsen'e alternatif olarak düşündüğü Real Betis'in Kamerunlu futbolcusu Emana'ya Fransa'nın Paris St Germain kulübünün de talip olduğu ortaya çıktı.

Lig TV'nin haberine göre; Sarı-Lacivertliler, bu gelişme üzerine görüşmelere hız verirken; yapacakları son görüşmede de Juventuslu Poulsen'i ikna edememeleri halinde Emana'nın transferini gerçekleştirecekleri belirtildi. Paris St Germain'in de harekete geçmesinin Emana'nın bonservis fiyatını artırabileceği bildirildi.
Avrupa futbolundan haberler veren İtalyan Tuttomercado isimli internet sitesi, Mehmet Aurelio'nun de takımı olan Real Betis'in Emana için belirlediği bonservis fiyatını 10 milyon Euro olarak duyurdu..

Fenerbahçe'ye dönebileceği iddia edilen Middlesbrough'taki milli futbolcu Tuncay Şanlı ise Premier ligde kalmak istediğini söyledi. Tuncay, Gazzete Live'da çıkan demecinde, "İngiltere’de futbol oynamak çok başka. Burada benimle ilgilenen birçok takım var. Ama gelen resmi tekliflerin kimlerden olduğunu açıklayamam. Ayrıca Almanya ve İspanya’dan da teklifler aldım ama ben Tugay Kerimoğlu gibi İngiltere’de devam etmek istiyorum. Türkiye’ye dönmek istemiyorum.Ama eğer Türkiye’ye dönecek olursam, Fenerbahçe’den başka takımda onamam” ifadelerini kullandı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü