Pages

4 Temmuz 2009 Cumartesi

Vagner Love seferi


F.Bahçe geçen sezon da gündeme gelen CSKA Moskova'nın yıldızı Vagner Love için tekrar kolları sıvadı. Başkan Aziz Yıldırım'ın Moskova'ya giderek Ruslara Love'ı satıp satmayacaklarını sorduğu öğrenildi. CSKA Moskova yöneticilerinin 25 yaşındaki Brezilyalı'yı satabileceklerini söyledikleri ancak 15 milyon euro istedikleri vurgulandı.
***
Love seferi

Moskova'ya giden başkan Aziz Yıldırım'ın, 25 yaşındaki forvet için CSKA'lı yöneticilerle temas kurduğu belirtildi.

Mecbur kaldılar
Güiza'nın dönmeme ihtimali, sarı-lacivertlileri önlem almaya mecbur bıraktı. Defans, ön libero ve sol kanat için çalışma yürüten yönetim, forvet için de arayışlarını hızlandırdı. Kulüp içinden sızan bilgilere göre adı şu sıra sıkça konuşulan isim, G.Saray ve Beşiktaş'ın da gündemine gelen CSKA Moskova'lı Vagner Love. İddialara
göre bu operasyonu başkan Aziz Yıldırım yürütüyor.

15 milyon euro
Özel işleri için Moskova'ya gittiği belirtilen Yıldırım'ın, burada CSKA Moskova'lı yöneticilerle bir araya gelip Love'ın durumuyla ilgili bilgi aldığı ileri sürüldü. Yıldırım'ın, Zico'nun çalıştırdığı Rus ekibinin yetkililerine 25 yaşındaki sambacıyı satıp satmayacaklarını sorduğu belirtildi. Takımı ile 2011'e kadar sözleşmesi olan Love'ın bonservis ücreti 15 milyon euro civarında.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü