Pages

24 Ekim 2009 Cumartesi

Bu Adamlara Dikkat


F.Bahçe'nin süper sambacısı Alex mi yoksa G.Saray'ın genç yıldızı Arda mı? Bu sorunun yanıtı yarın ortaya çıkacak. Nefes kesecek derbide kozlarını paylaşacak olan iki takımın kaptanını her yönüyle masaya yatırdık.


Asistte Arda önde-Arda 7 asist yaparken Alex 3 gol pası verdi. Arda yaptığı 7 asist ile Süper Lig'de bu sezon en çok gol pası veren oyuncu konumunda bulunuyor.

Alex keskin nişancı-Arda, Alex'ten daha fazla şut çekerken, sambacının şutlarının isabet oranı Arda'dan yüksek oldu. Bu oran Arda'da % 50, Alex'te ise %58.

İkisi
de kazandırıyor-Hem Alex hem Arda ligde 3'er gol attı. İki oyuncunun gol attığı tüm maçları takımları kazandı.

Alex hep sahada-Ligde bu sezon 7 maça da ilk 11'de başlayan Alex sadece sakatlandığı Sivasspor maçında oyundan çıktı. Arda ise tamamı ilk 11'de çıktığı 9 maçta 3 kez oyundan alındı.

Alex'ten müthiş istatistik-Alex ligde 155 maçta 86 gol atıp 74 asistle tam 160 golde pay sahibi oldu. Arda ise 110 lig maçında 24 gol atıp 32 asist yaptı.

Arda'dan adrese teslim paslar-Arda yüzde 74 isabetli pas verdi yüzde 42 oranında isabetli orta yaptı. Alex ise yüzde 70 isabetli pas, yüzde 40 isabetli orta yaptı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü