Pages

15 Ekim 2009 Perşembe

Hamit'e İlk Adım Fener'den


Milli futbolcunun transferi için Galatasaray'la müthiş bir yarışa giren Sarı- Lacivertli yönetim, Bayern Münih'le masaya oturup bir adım öne geçecek

Fenerbahçe'de gündemin ilk maddesi Hamit Altıntop... Bayern Münih'te forma giyen milli futbolcunun transferi için Galatasaray'la müthiş bir yarışa giren Sarı-Lacivertli yönetim Almanya'ya çıkarma yapacak. Asbaşkanlar Mahmut Uslu ve Ali Yıldırım'ın önümüzdeki günlerde Bayern Münih'le masaya oturacağı ifade edildi.

Fedakarlık yapılacak
Yönetimin böylece transferde bir adım öne geçmeyi hedeflediği öğrenildi. Daha önce Hamit Altıntop'a yıllık 3.5 milyon Euro'luk müthiş bir teklif yapan Sarı-Lacivertli yönetimin, ara transferde Hamit'i almak için her türlü fedakarlığı yapacağı öğrenildi. Gurbetçi yıldızın sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.

Aslan bekliyor
Hamit Altıntop'u renklerine bağlamak için büyük çaba harcayan Galatasaray yönetimi beklemeye geçti. Sarı-Kırmızılılar'ın Fenerbahçe'nin Bayern Münih'le görüşmesinin ardından harekete geçeceği öğrenildi.

Tüm dünya Takvim'i konuşuyor
Türkiye'de gündemlik haberlere imza atan TAKVİM artık Avrupa'da da isminden söz ettiriyor... Geçtiğimiz gün Futbol Federasyonu'nun Joachim Löw'e yaptığı teklifle ilgili haberimiz tüm Alman basınında yer buldu. Hatta FIFA'nın internet sitesi de haberinde TAKVİM'i kaynak gösterdi. Aynı şekilde Hamit'in Fenerbahçe ve Galatasaray'dan aldığı teklifle ilgili haberimiz de Almanya'da manşetleri süsledi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü