Pages

10 Kasım 2009 Salı

Daum Beşiktaş'ı Çözemedi


Önemli maçlar öncesi maç kasetlerini izleyip, oyuncularına gösteren Alman hoca hangi 11'e göre ders çalışacağını şaşırdı.


Daum daha 11 gün olmasına rağmen Beşiktaş maçı hazırlıklarına başladı. Yayıncı kuruluştan siyah-beyazlı ekibin maç kasetlerini alan Alman hoca oluşturacağı CD'yi futbolcularına izletip, "Kazanmak için şunları yapmalıyız" diyecek. Maç kasetlerini seyreden Daum'un kafası iyice kafası karıştı. Çünkü siyah-beyazlı ekip iki maç üst üste aynı kadroyla mücadele
etmedi. Beşiktaş'ta 2 gol atan tek futbolcunun Bobo olması (10 golde 9 değişik ismin imzası var) da Daum'un kuşkularını haklı çıkartıyor.

Olasılık hesapları...
Mustafa Denizli'nin 11 lig maçında (Ankaraspor maçı hükmen kazanıldı) en güvendiği isimler Fabian Ernst ve Ferrari oldu. Sakat ya da cezalı olmazsa Denizli'nin Sivok ve Ekrem'den de vazgeçmediğini belirleyen Daum "olasılık" hesaplarına göre bir CD hazırlayacak. Beşiktaş'ın idman haberlerini bile dikkatle takip eden Daum, 21 Kasım'daki rakiplerinin "kilit" oyuncusu olarak Ernst'i görüyor. Alman futbolcuyu Emre ve Cristian kontrol edecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü