Pages

9 Kasım 2009 Pazartesi

Nöbetten Sıkılmış


Villarreal'in resmi teklif götürdüğü 'Nöbetçi Golcü' lakaplı Kral: Artık 'Sürekli Golcü' olarak anıldığım bir kulübe gitmek istiyorum.


RENK VERMİYOR AMA...
Ligde zirvede yer alan, Avrupa Ligi'nde de grubunda lider olan sarı-lacivertli takımda, ne yazık ki herkes mutlu değil. Güiza, Deivid ve Carlos'un yanı sıra Fenerbahçe'nin öz evladı Semih Şentürk de fırsatını bulursa futbol hayatına başka bir kulüpte devam etmekten yana. Villarreal'in resmi teklif götürdüğü ileri sürülen
milli futbolcu, bu konuda renk vermezken, Fenerbahçe'de huzursuz olduğunu da saklamıyor. Semih'i rahatsız eden ise hep ikinci planda kalması.

EN VERİMLİ ÇAĞDAYIM
Bakın Semih, içini nasıl döktü: "Ben Fener'de Semih oldum. Kulübüme ve renklerine aşığım, her zaman da böyle hissedeceğim. Fenerbahçe'de şampiyonluklar yaşadım, gol kralı oldum, Milli Takım'a kadar yükseldim. Bunlar çok güzel şeyler. Ancak üzerime yapışan bir şey var: Nöbetçi golcü! Bu artık beni sıkıyor. En verimli çağımdayım. Nöbetçi değil de sürekli golcü olabileceğim bir takımda oynamak istiyorum." Semih'in sözleşmesi bu sezon sonu bitiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü