Pages

1 Ocak 2009 Perşembe

Fenerbahçe günlüğü


Kar altında çalıştılar
Fenerbahçe, ikinci yarı hazırlıklarını yoğun kar yağışı altında yaptığı idmanla sürdürdü. Sahanın temizlenen bölümü de karla kaplanınca, idman renkli kar toplarıyla gerçekleştirildi. Hasta Vederson’un katılmadığı idmanda, Semih düzkoşu yaparken, diğer oyuncular iki gruba ayrıldı. Bir grup maç yaparken, diğerleri kanat ortaları çalıştı. Sarı-Lacivertliler, bugünü izin yaparak geçirecek.

Yıldırım’dan mesaj var
Başkan Aziz Yıldırım, bir yılbaşı mesajı yayınladı. Yıldırım mesajında, “Taraftarlarımızın da desteğiyle, pek çok alanda başarı hedeflediğimiz yeni bir yıl bizleri bekliyor. Bizler, kulübümüzü daha da ileri taşımayı kendimize amaç edinmiş, bu yolda gereken hamleleri yaparak başta siz taraftarlarımıza ve Fenerbahçe camiasına layık olmaya çalışmaktayız” diyerek camianın yeni yılını kutladı.

Emre’nin sevindiği an
2008’i değerlendiren Emre Belözoğlu, “Bu yılda en sevindiğim olay Fenerbahçe’ye transferimdi” dedi. Yıldız oyuncu, “Buraya ani bir kararla geldim ve çok güzel bir ortam buldum. 2009’a başlarken de evlilik kararı aldım. Evlilikte mutluluk ve huzur istiyorum. Her ne kadar başarılı olsanız da, sağlık her şeyden önemli. Herkese sağlık ve mutluluk diliyorum” diye konuştu.

Alex’i tartışıyorlar
Fenerbahçe ile henüz yeni sözleşmeye imza atmayan ve durumu belirsizliğini koruyan Alex, Brezilya’da gündemin ilk sıralarında yer alıyor. Ülkenin önemli gazetelerinden Lancenet’in internet sitesinde Alex’in transferini tartışan Palmeiaras taraftarları, onu çok özlediklerini ve takıma dönmesini istediklerini dile getirdi. Taraftarlar Sambacı’dan, “Palmeiras’ın rüyası” diye söz etti.

Gökan Emreciksin


Transferi bir türlü sonlanmayan Gökhan´ın menaceri Metin Korkmaz, Cemal Aydın´a yarına kadar süre tanıdıklarını açıkladı.
Transferi bir türlü sonlanmayan Gökhan’ın menaceri Metin Korkmaz, Cemal Aydın’a yarına kadar süre tanıdıklarını açıkladı. Korkmaz, “Anlaşma olmazsa, Gökhan sözleşmesini 250 bin YTL tazminat ödeyerek feshedecek ve Fener’e imza atacak” dedi. Gökhan’ın sözleşmesinde birçok özel madde bulunuyor. Bunlardan biri de, 1 milyon Dolar’ın üzerinde bedelle giderse, bu paranın yarısının Boluspor’a verilecek olması.

fb dergisi ocak ayı

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün "TEK" resmi dergisi olan Fenerbahçe Dergisi'nin yeni yıl sayısı, yine dopdolu içeriği, hiçbir yerde görmediğiniz fotoğrafları, dev posteri, 2009 yılı takvimi ve Fenerli Çocuk ilavesiyle bayilerdeki yerini aldı.

Fenerbahçe Dergisi'nin 71 no'lu Ocak 2009 sayısı, Devid de Sozua'nın Noel Baba kostümlü görseli ve "2009 çoooook güzel olacak" başlıklı kapağıyla bayilerdeki yerini alıyor.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü