Pages

16 Ocak 2009 Cuma

En Ciddi KanaryaTransfer için gizli bir operasyon sürdüren Fenerbahçe'nin eli, Juventus'un aradan çekilmesiyle güçlendi. Alman kulübünün sportif direktörü Klaus Allofs, Juve'nin Diego'ya talip olduğunu ama ciddi görünmediklerini belirterek, "Bize resmi teklifle gelmediler. Şu an Diego konusunda en ciddi takım F.Bahçe" dedi.

Bremen'in sportif direktörü: Diego'ya Juventus da talip oldu ama sonra ortalıklarda görünmedi. Fenerbahçe ise çok ciddi

İyiler arasında Juve'nin devreden çıkması, Diego'yu Fener'e bir adım daha yaklaştırdı. Dünyanın en iyi 10 numaraları arasında gösterilen sambacı için sarı-lacivertliler Werder Bremen'e 15 milyon euro'luk bir teklif iletmişti. Diego, şartların oluşması halinde ilk tercihinin Fenerbahçe olacağını söylemişti. Şimdi Fener yönetiminin atacağı adım bekleniyor.

Diago da son günlerKanarya sambacı ve kulübünün aklını para ile çelmeye hazırlanıyor.

Brezilyalı yıldız için büyük kapışma.İtalyan devi Juventus'un 18 milyon euro önerdiği Diağo için Kanaryalılar Werder Bremen'in kapısını İtalyanların teklifinden daha fazlasıyla çalmaya hazırlandığı öğrenildi

Fener'de Büyük Pazarlık


Bomba gibi gündeme oturan haber;

Deivid, Alex, Lugano için Fenerbahçe ile masaya oturan menajerin talep ettigi toplam para miktarı 23.6 milyon euro'yu buluyor.BU RAKAM TÜRKCEL SÜPER LİG'DEKİ 9 TAKIMIN TOPLAM DEĞERİNDEN BİLE FAZLA.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü