Pages

20 Ocak 2009 Salı

Fenerbahçe-Trabzon maçı


25 Ocak 2009 Pazar
Fenerbahçe - Trabzonspor 19:00

Alex ve R.Carlos ile Devam


Göremeyenler duyamayanlar için Alex ve R.Carlos yuvada kalıyorlar.
Alex ve R. Carlos yönetim ile anlaşmıştır

Sarı-Lacivertli takımın kaptanı Alex ile anlaşma sağlandı. Transfer görüşmeleri için masaya yöneticiler Mahmut Uslu ve Neşet Yalçın otururken, daha önce anlaşmaya varılan Roberto Carlos ile 1 yıllık opsiyonun kullanılacağı kesinleşti.

Yıllık 3 milyon 500 bin Euro civarında bir rakama oynayan Alex, ilk etapta 3 yıllık sözleşme isterken, yaşını ilerlemiş bulan yönetim 2 yılda diretiyordu. 2 + 1 yıllık sözleşme üzerinde anlaşan taraflar daha sonra Alex'in dünyayı saran ekonomik kriz nedeniyle fiyatında indirim yapması üzerine rakamda da anlaştılar ve çok yakında sözleşmenin uzatılacağı bildirildi. Alex'in 3 ya da 3 milyon 200 bin Euro'ya imza atacağı belirtildi.

Deivid ve Lugano ile görüşmeler sürüyor, Volkan ve Selçuk'ta ise sona yaklaşıldı.

Selçuk Trabzon Maçına Yetişiyor

Eskişehirspor maçında oyundan çıkan Selçuk'un, Trabzonspor derbisine yetişebileceği öğrenildi. Dün MR'ı çekilen, idmana katılmayan tecrübeli oyuncu için F.Bahçe Doktoru Piyer Arzuman şunları söyledi: "Selçuk'un sağ alt bacak arka adalesinde ödem var. Tedavisine başladık. Trabzonspor maçına yetiştirilmesine çalışıyoruz." dedi.

Carlo ve Alex'le Anlaşma Sağlandı

Bomba Haber Kaptan Bizi Bırakmadı

Yönetim Alex ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.Senelik 3 veya 3 milyon 250 bin euro alacağı dile getirildi.
Bi diğer isim ise R. Carlos ile 1 seneligine anlaşan yönetim tam gaz devam diyor.Yönetim ayrııca sözleşmesi biten Devid ve Lugano ilede anlaşma tazelenecegini görüşmelerin sürdügünü belirti.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü