Pages

3 Şubat 2009 Salı

Deivid"Benim 90 dakika oynayacak gücüm vardı. Ancak Aragones yürüyenleri sahada tutmayı tercih etti"


Tercih çok yanlıştı
Alex'in ilk 11'e girmesiyle G.Antep maçında yeniden sağ kanada çekilen Deivid, oyundan alınmasına çok sinirlendi. Brezilyalı yıldızın teknik direktör Aragones'e tepki göstermesi gözlerden kaçmadı. Deivid daha sonra ise hareketinin doğru olmadığını belirterek, "Yine de ben çıkmamalıydım" dedi.

Kimleri kastetti
Kötü oynamadığını savunan Deivid de Souza şunları söyledi: "Elbette karar hocamızındır. Ancak 90 dakikayı, hem de üst düzey oynayarak çıkaracak gücüm vardı. Buna rağmen Aragones, fizik olarak düşmüş, yürümeye başlayanları sahada tuttu. Ben kazanma hırsı hep üst düzeyde olan biriyim. Hırsımdam böyle davrandım."

Öncümüz OnlarFenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sözleşmeleri biten oyuncular konusunda gereken fedakârlığın yapılacağını söyledi, kalmak isteyenleri bünyelerinde tutacaklarını kaydetti. Devre arasında kadrolarına kattıkları genç isimleri "Fenerbahçe'nin geleceği için dikilen fidanlar" diye tanımlayan Yıldırım, Fenerbahçe'de kalmayı tercih ederek öncülük yapan Roberto Carlos ve kaptan Alex'in kulübün şanlı tarihine geçtiklerini ifade etti.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü