Pages

10 Şubat 2009 Salı

Fermanı Hazır


Formül 1- Aragones'le konuşarak tazminatsız ayrılmasını sağlamaya çalışmak. Ancak İspanyol çalıştırıcı buna sıcak bakmıyor.
Formül 2- Şartlar zorlanarak 4 milyon euro verip Aragones'i göndermek. Fakat bu formülün kongrede tepki toplayacağı endişesi yaşanıyor.
Formül 3- Aragones'in üzerine başka bir teknik sorumlu getirmek. Böylece Aragones'in yetkilerini kısıtlayıp, istifa etmesini sağlamak.

F.Bahçe'nin ligdeki kötü gidişatı, yaklaşan kongre öncesi başkan Aziz Yıldırım'ı sıkıntıya sokarken, yöneticiler teknik direktör Luis Aragones konusunda ikiye bölündü. İstanbul BŞB yenilgisi sonrası toplanan yönetimde yoğun eleştiriler alan Aragones masaya yatırıldı. Bazı yöneticiler, Yıldırım'a "Bu adamla olmuyor. Aşı tutmadı. Verelim tazminatını, gönderelim. Yola yerli bir teknik adamla devam edelim. Durum böyle kötü giderse kongreyi de kaybedebiliriz" dedi.

Ancak başkan Aziz Yıldırım "Aragones'in tazminatı 4 milyon euro. Bu krizde bu parayı vermem. Eğer karşılıklı anlaşırsak gönderirim. Yoksa F.Bahçe'nin parasını sokağa atmam. Başka bir yöntem düşünelim" dedi. Aragones'in gelmesinde büyük rolü olan asbaşkan Mahmut Uslu ise "Dere geçilirken at değiştirilmez. Aragones tüm dünyanın tanıdığı, marka bir hoca. Sabredelim" görüşünü savundu. Kesin karara varılamayan toplantıda şu formüller ortaya çıktı:
Formül 1: Aragones'le konuşulup tazminatsız ayrılmasını sağlamak. Ancak İspanyol hoca buna soğuk bakıyor.
Formül 2: Şartlar zorlanıp 4 milyon euro'yu vermek ve Aragones'i göndermek. Bu formülün ise kongrede tepki toplama ihtimali oldukça yüksek.
Formül 3: Aragones'in üzerine bir teknik sorumlu getirmek. Bu konuda Rıdvan Dilmen ve Aykut Kocaman'ın isimleri geçiyor. Böylece Luis Aragones'in yetkilerini kısıtlayıp istifasını sağlamak

Sarı Lacivertlilerde Huzur Yok


İspanyol hoca uyarılar için kaptanı değil Carlos'u tercih etti Sinirlenen Alex tesislere girdi, Aragones çağırdı, o gelmedi

İpler gerildi

İspanyol hoca uyarılar için kaptanı değil Carlos'u tercih etti Sinirlenen Alex tesislere girdi, Aragones çağırdı, o gelmedi.

Soğuk savaş!
Trabzonspor maçında oyundan alınması ile başlayan Alex-Aragones gerginliğinin son perdesi dün idmanda yaşandı. İstanbul BŞB maçında da oyundan alınan Alex, maçın bitmesini beklemeyip soyunma odasına gitmişti. Dün Aragones antrenmanda takıma uyarılar yapmak için kaptan Alex'i değil Roberto Carlos'u tercih etti. Buna da sinirlenen
Alex idmanı bitirmeden tesislerin yolunu tuttu.

Peşinden gitti
Aragones, tercüman aracılığı ile çağırdığı Alex'in tesislere girdiğini görünce bir kez daha 'Gelsin' diye haber gönderdi. Alex bu çağrıya da uymadı. İspanyol hoca daha sonra tesislere giderek Alex ile 20 dakika süren bir görüşme yaptı. Aragones daha sonra sahaya döndü ve çalışmaya devam etti. Alex ise dışarı çıkmadı. Aragones'in Carlos'a, "Takımı toparlayın" uyarısı yaptığı öğrenildi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü