Pages

12 Şubat 2009 Perşembe

Süper ikili Sahnede


Hacettepe maçının 11'i aşağı yukarı belli oldu. Aragones'in cumartesi sahaya Volkan, Önder, Lugano, Yasin, Carlos, Selçuk (Deniz), Emre, Deivid, Alex, Uğur, Semih tertibiyle çıkması bekleniyor. Semih'le çok iyi anlaşan Alex uzun süre sonra ilk onbirde buluşacak.

Zirvede barış


İspanyol teknik direktör: Bu zor günlerde sana ve Carlos'a çok ihtiyacım var. Bana yardımcı olun!

Kanarya'da Aragones ile Alex arasında yaşanan gerilim dün son buldu. İspanyol hoca, Belediye maçında Alex'i oyundan çıkarınca ikili arasında ipler gerilmişti. Brezilyalı yıldız, hafta başındaki idmanda Aragones çağırmasına rağmen yanına gitmeyince soğuk savaş doruğa çıkmıştı. İspanyol çalıştırıcı, dünkü idmandan önce Alex'le özel bir görüşme yaparak buzları eritti. Aragones, odasında gerçekleşen görüşmede kaptanın gönlünü aldı.

Dedeyle Fener 9 Yıl Geriledi

Aziz Yıldırım'ın 11 yıldır "dünya takımı" yapmaya çalıştığı Fener, 1999-2000'den sonra en kötü 2. sezonunu yaşıyor
Geldiği günden bu yana tartışılan ve Belediye yenilgisiyle koltuğu iyice sallanır hale gelen Fenerbahçe Teknik Direktörü Aragones, sarı-lacivertli kulübü tam 9 yıl geriye götürerek tarihi başarıya (!) imza attı. 11 yılı aşkın süredir başkanlık yapan Aziz Yıldırım'ın sezon başında "Düşüncelerime en uygun teknik adam" diyerek göreve getirdiği İspanyol hoca, Yıldırım yönetiminin 11 yıldır oluşturmaya çalıştığı 'dünya takımını' 7 ay sonunda adeta tepetaklak etti.

O sezon, 33 puanı vardı
1997-98 sezonunun ikinci yarısında göreve gelen Yıldırım dönemindeki 19. haftaların sonuna bakıldığında 1999-2000 sezonunun ardından "En kötü 2. sezonun" yaşandığı görülüyor. 1999-00 sezonuna Rıdvan Dilmen ile başlayan, Zeman'la devam eden ve sezonu Turhan Sofuoğlu'yla tamamlayan sarı-lacivertliler, o sezon 19. hafta sonunda 33 puan toplamıştı. 34 puanla 5. olan Aragones'in F.Bahçe'sinden 1 puan geride kalınan o sezon, sarı-lacivertliler 61 puanla 4. olmuştu.

Derslerini VereceğimF.Bahçe başkanı, özel hayatıyla ilgili dün ortaya atılan bir dedikoduya çok sert tepki gösterdi. Yıldırım, "Benim aday olmamam için yıldırma kampanyası yürütüyorlar. Bu olaylar başkanlığa yeniden adaylığımı koymam konusundaki görüşümü daha da kuvvetlendirdi" dedi
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü