Pages

18 Şubat 2009 Çarşamba

Kanarya tam gaz!

Takım üzerinde turbo etkisi yaratan grup terapilerinin içinde yer alacak olan İspanyol hoca, ekip olgusunu pekiştirmeye çalışacak
Fenerbahçe'de kaptanlar Alex, Semih ve Volkan Demirel'in Hacettepe maçı öncesi yaptığı motivasyon toplantılarına devam edileceği öğrenilirken, bu toplantılara Luis Aragones'in de katılacağı belirtildi. Bu tip buluşmaların takım üzerindeki olumlu etkisini fark eden sarı-lacivertli teknik direktör, dün kaptan Alex'le görüşerek, kendisinin de grup terapilerinin içinde yer almak istediğini söyledi. Birlik beraberlik duygusunu geliştiren toplantılarda, İspanyol hocanın, takım olgusunu pekiştirmeye yönelik konuşmalar yapacağı ifade edildi.

Aurelio'nun tek adresi Kanarya


Geçen yaz transfer döneminde F.Bahçe ile yollarını ayırıp İspanya'nın Real Betis kulübüne transfer olan Mehmet Aurelio, yuvaya dönüş sinyalleri verdi. Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde G.Saraylı yöneticilerin transfer teklifiyle karşılaşan yıldız futbolcu, Türkiye'de gönlündeki tek takımın Fenerbahçe olduğunu açıkladı.

Real Betis'te aradığını bulamadığını söyleyen Aurelio "F.Bahçe'deki günlerimi çok özlüyorum. Tekrar o formayı giymek istiyorum" dedi. Aurelio'nun boşluğunu dolduramayan F.Bahçe'nin Maldonado ile Josico'yu yakında göndereceği ve Aurelio'yu yeniden takıma kazandırmak için de şimdiden çalışmalara başlayacağı belirtildi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü