Pages

20 Şubat 2009 Cuma

İmzam çok değerli


Fenerbahçe'nin tecrübeli oyuncusu Selçuk Şahin, "Sezon sonunda sözleşmem bitiyor. F.Bahçe'de kalmak isterim ama rakam iyi olmalı" dedi. Balmumcu'da ortağı olduğu köfteci dükkanının açılışında konuşan Selçuk, "28 yaşındayım ve iyi şartlara imza atmak istiyorum. Menajerim görüşmeleri yürütüyor" diye konuştu. Açılışta kurdelayı tüm oyuncular birlikte keserken en büyük ilgiyi süper otosuyla Volkan Demirel gördü. Volkan "hatalı park"tan ceza da yedi.

Türkçe öğrenen Carlos, "F.Bahçe beni bu ülkeye aşık ettirdi" dedi


Fenerbahçe'nin Brezilyalı süper starı Roberto Carlos, içimizden biri oluyor. Fenerbahçe'ye, Türk insanına ve Türkiye'ye aşık olan Carlos, Türkçesini de hızla geliştiriyor. Sambacı, "Futbol yaşamımı, formasını giymekten onur duyduğum Fenerbahçe'de noktalamak istiyorum. Sonra antrenörlük yapacağım. Bunun Fenerbahçe'de olmasını tabii ki isterim. Ancak bunları konuşmak için daha erken" diye konuştu.

İÇİMDEN GELİYOR
Fenerbahçe'ye ait olma duygusunun kendisini Türkiye'ye daha çok yaklaştırdığını sözlerine ekleyen Carlos, "Büyük bir ülkede, büyük bir futbol ailesinin içinde yaşıyorum. Zaman zaman Türkler gibi davranmayı çalışıyorum. Bunu şirin görünmek için değil, içimden geldiği için yapıyorum" dedi. Brezilyalı yıldız, Fenerbahçe'nin yönetim ve tesis olarak Avrupa'nın en büyük kulüplerinden biri olduğunu sözlerine ekledi.

Uzun yıllar kalırım
Roberto Carlos, istenmesi halinde uzun yıllar Fenerbahçe'ye hizmet edebileceğini söyledi.

Kanaryada Bugünlerde JUANİTO Konuşuluyor


FENERBAHÇE
JUANİTO
Sarı-lacivertli ekip, yeni sezon için Real Betis'in savunma oyuncusu Juanito ile prensipte anlaştı. İspanyol Diario de Sevilla gazetesinin haberine göre Fenerbahçe, Juanito'ya transfer teklifinde bulundu ve taraflar el sıkıştı. Sarı-lacivertli kulüp, hâlâ sözleşme yenilemeyen Lugano ile yolların ayrılması halinde Juanito'yu transfer edecek. İspanya Milli Takımı'nın da formasını giyen 32 yaşındaki futbolcuyu, teknik direktör Aragones'in Fenerbahçe'nin gündemine getirdiği ifade edildi. Juanito'nun sözleşmesi bu sezon sonu bitecek.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü