Pages

21 Şubat 2009 Cumartesi

Gençlerbirliği Fenerbahçe Maç Sonucu


Türkiye Turkcell Süper Ligi 2008/2009
Tarih : 21.02.2009 19:00 Stadyum : Ankara 19 Mayıs
Hakemler : Yunus Yıldırım - Adil Sinem - Volkan Narinç

MAÇ SONUCU
Gençlerbirliği 1 - 0 Fenerbahçe
Samet Aybaba Luis Aragones

(GB)Michael John Jedinak (1-0) 14'

G.Saray'ın talip olmasıyla harekete geçen Fener sezon sonunda (31 Mayıs) Mehmetçiği alıyor


F.Bahçe, Real Betis'e bedavaya kaptırdığı Mehmet Aurelio'yu yuvaya döndürmek için tüm imkânlarını seferber etme kararı aldı. Bir süredir milli futbolcu için gizli bir çalışma içinde olan sarı-lacivertli yönetim, Galatasaray'ın da devreye girmesiyle panikledi. Aurelio'yla görüşen Cimbom'un, Betis'e de teklifte bulunmaya hazırlandığı Kadıköy'de de yankılandı. Bunun üzerine Fener yönetimi, acilen toplanarak Aurelio'yu yeniden sarı-lacivertli formayı giydirme kararı aldı.

KRİZ REAL BETİS'İ VURDU
Global kriz, futbol dünyasında en çok İspanya'yı vurdu. Betis de bu krizden etkilenen kulüplerin başında geliyor. İspanya kaynaklı haberler, Betis'in Aurelio'yu 5 milyon euro'ya satmaya hazır olduğu yönünde. Bu fırsatı kullanmak isteyen Fenerbahçe, Betis'le görüşme turlarına başladı. Aurelio'dan da "Eğer kulübüm satarsa ilk tercihim Fenerbahçe olur" sözü alan yönetimin sezon bitimindeki ilk icraatı, Mehmetçiği yeniden Saracoğlu'nda taraftar önüne çıkarmak.

Kanarya 'Ağır abi' ile kapışıyor!


F.Bahçe, geçen hafta 7-0 yendiği Hacettepe'nin "abisi" konumundaki G.Birliği ile bu akşam Ankara'da karşı karşıya geliyor. G.Birliği Başkanı İlhan Cavcav, maçla ilgili, "Hacettepe'nin canı yandı, biz de F.Bahçe'nin canını yakacağız" demişti. Yunus Yıldırım'ın yöneteceği 19 Mayıs Stadı'ndaki mücadele saat 19.00'da başlayacak ve LİG TV'den naklen yayınlanacak.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü