Pages

23 Şubat 2009 Pazartesi

Kimseye para yok

"Ne vermişler ki kalkmışlar bir de para istiyorlar İnsanda biraz utanma sıkılma olur, gurur olur!"
Şampiyonluktan hızla uzaklaşan F.Bahçe'de, şimdi de futbolcuların alacakları sorun oldu. 2.5 aydır para ödenmeyen futbolcular, Semih'e giderek yönetimle görüşmesini istedi. Semih durumu idari menajer Volkan Ballı, Ballı da başkan Aziz Yıldırım'a açtı. Çılgına dönen Yıldırım'ın, "Ne vermişler ki kalkmış bir de para istiyorlar. İnsanda biraz utanma, sıkılma olur, gurur olur. Kimseye para mara yok" diyerek Ballı'yı fırçaladığı öğrenildi.

50 milyon euro çöpe


Fenerbahçe'de kötü gidişin faturasını herkes teknik direktör Aragones'e keserken, gelinen noktada futbolcuların da sorumluluğu büyük. En çok tepki ise yeni transferlere. 50 milyon euro'ya mal edilen Daniel Güiza, Emre, Burak ve Josico, tam bir hayal kırıklığı oldular. 4 futbolcunun istatistikleri, paranın nasıl çöpe atıldığını gözler önüne seriyor.

Buraya kadar

"Artık yeter" diyen ve Sivas maçlarını milat ilan eden Yıldırım kötü sonuçta, başta Güiza birçok oyuncunun biletini kesecek
En kötü sezonu
Aragones'li Fenerbahçe'nin ilk 21 haftalık performansı, toplanan puan (37) itibariyle başkan Aziz Yıldırım'ın en kötü sezonu olarak kayıtlara geçti. Tabloyu içine sindiremeyen Yıldırım'ın sabrı, Gençlerbirliği yenilgisi ile iyice taştı. Olağanüstü toplantı kararı alan Yıldırım, asbaşkanlar Ali Koç ve Neşet Yalçın'ın da aralarında bulunduğu bazı yönetici arkadaşlarıyla maç sonrası bir araya geldi. Toplantıda sert kararlar alındı.

Selçuk'a kızgın
Sivas'la hafta sonu ligde, gelecek hafta çarşamba kupada oynanacak iki maç, milat ilan edildi. "Artık yeter, kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım" diyen Yıldırım, kötü sonuçta, başta Güiza birçok futbolcunun biletini kesme kararı aldı. Güiza'nın dışındaki diğer isimlerin Kazım, Josico, Maldonado, Ali Bilgin, İlhan, Can ve Gürhan olduğu öğrenildi. Yıldırım, sözleşme imzalamayan Selçuk'a çok kızgın
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü