Pages

24 Şubat 2009 Salı

Dede'nin gölgesi!


Teknik kadroya dahil edilmesi düşünülen Özen, olası Aragones operasyonunda sezonun sonuna kadar takımın başında olacak
Yetkilerine tırpan
Fenerbahçe yönetimi, teknik direktör Aragones'in yetkilerini tırpanlamak ve denetim altına almak için 'Önder Özen' formülü geliştirmeye hazırlanıyor. Kulübe yakın kaynaklardan sızan bilgilere göre, halen futbolcu izleme ve rakip takımları analiz etmekle görevli olan antrenör Önder Özen'in, Aragones'in yardımcı kadrosuna dahil edilmesi planlanıyor.

Tavsiyelerini dinle
Yönetimin Aragones'ten, Özen'in teknik bilgisinden yararlanmasını isteyeceği ve "Tavsiyeleri takım için değerli olabilir" diyeceği belirtiliyor. Futbolcularla köprü kurulması görevinin de verilmesi düşünülen Özen'in, muhtemel bir Aragones operasyonunda geçici olarak takımın başına geçmesi de gelecekle ilgili planlar arasında yer alıyor.

'Suçlu bizleriz'


Carlos, kötü gidişi sadece Aragones'e fatura etmenin yanlış olacağını belirterek, "Sonuçta sahada mücadele veren bizleriz" diye konuştu. Ligde her takımın puan kaybettiğini sözlerine ekleyen sambacı, "Mücadeleye devam" dedi.

Kanoute geliyor


Daniel Güiza'yı gözden çıkaran sarı-lacivertlililer, Sevilla'nın dünya çapındaki süper golcüsü için yeniden düğmeye bastı. İlk girişimler sevindirici
Güle güle Okçu
Sezonu büyük bir hayal kırıklığı ile geçiren Fenerbahçe'de flaş gelişmeler yaşanıyor. Yönetim, yeni sezonun takımını oluşturmak için şimdiden düğmeye bastı. Birçok ismi gözden çıkartan sarı-lacivertliler, süper bir kadro kurmak için kolları sıvadı. Gönderilecekler listesinin başındaki ilk isim Daniel Güiza. Yönetim, gelecek sezon İspanyol futbolcuyla kesin olarak devam etmek istemiyor. Bu oyuncunun yerine en güçlü aday ise eski göz ağrısı Frederic Kanoute.

Bu kez daha sıcak
İspanya kaynaklı haberlere göre Fenerbahçe, Fransa doğumlu Malili müslüman golcü için ilk girişimi gerçekleştirdi. Geçen sezon yüksek maliyeti nedeniyle son anda elden kaçan Kanoute'yle temas kurulup yıllık 4 milyon euro teklif edildiği, artık müslüman bir ülkede oynamak isteyen siyahi yıldızın buna sıcak baktığı belirtildi. Güiza'yı satarak kaynak yaratmak isteyen yönetimin, Sevilla'yı ise 7-8 milyon euro'ya iknaya çalışacağı öğrenildi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü