Pages

28 Şubat 2009 Cumartesi

28.02.2009
Türkiye-Turkcell Süper Ligi-2008/2009
Fenerbahçe - Sivasspor
ilk Yarı3-2
Maç Sonucu4-2

GOLLER
5UGUR Boral
27SEMIH Sentürk
34UGUR Boral
77Diego LUGANO
4MEHMET Yildiz
25MURAT Sözgelmez

Sarı Kartlar

24Diego LUGANO
36ALEX
40WÉDERSON Luiz
88GOKHAN Emreciksin
45Kanfory SYLLA
56IBRAHIM Dagasan
59Yannick KAMANAN

Fenerbahçe Sivasspor 1. yarı Maç Sonucu


F.Bahçe: 3 Sivasspor: 2 (D.A)``Turkcell Süper Lig`deki Fenerbahçe-Sivasspor maçında Fenerbahçe, 34. dakikada Uğur`un attığı golle 3-2 öne geçti

Fenerbhaçe Sivasspor


Turkcell Süper Lig'de 22. haftanın en kritik maçında Fenerbahçemiz ile Sivasspor karşı karşıya geliyor. Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak ve saat 19:00'da başlayacak olan karşılaşmayı hakem Hüseyin Göçek yönetecek. Göçek'in yardımcılıklarını Tarık Ongun ve Alpaslan Dedeş yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Zafer Demir.

Tek mi, çift mi?


Güiza'nın iyileşip oynayacak duruma gelmesi, Aragones'in bugün forvetteki kurgusunu merak konusu yaptı. Tek forvette ısrar eden ve genelde Güiza'yı ileri uçta 11'de maça başlatan İspanyol hoca, bu kez zor bir tercih yapacak. Dede, Deivid'i ya da ön liberolardan birini kenara oturtup Semih-Güiza'lı bir forvet hattı kurabileceği gibi, sakatlıktan yeni çıkan Güiza'yı kenarda tutup Semih'le tek forvet de çıkabilir. Ancak bunun tersi de mümkün.

Bir maçtan daha fazlası


Puan kaybı Fener'in umutlarını tüketecek, belki de Dede'nin ipini çekecek. Galibiyet ise hayat verecek
En kritik mücadele
Saracoğlu bugün, 4. Fenerbahçe ile 8 puan önündeki lider Sivas arasındaki, ligin en kritik karşılaşmalarından birine tanıklık edecek. Maç, sıradan bir 3 puan mücadelesi değil. Her türlü sonuç, taşları yerinden oynatacak. Fener'in puan kaybı şampiyonluk şansını mucizelere bırakacağı gibi, kredisi iyice azalan ve koltuğu sallanan Aragones'in belki de ipini çekecek.

Yarış yeniden başlar
Zira başkan Yıldırım'ın, tazminatına bakmadan kendisiyle yolları ayıracağı, kulislerin şu an bir numaralı konusu. Takım içi operasyon da konuşulan konular arasında. Galibiyet ise puan farkını 5'e indirecek ve Fenerbahçe şampiyonluk için artık daha kuvvetli bir aday haline gelecek. Sivas'ın kaybetmesi, 5 takım arasında yaşanan şampiyonluk yarışını daha da kızıştıracak.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü