Pages

2 Mart 2009 Pazartesi

Şampion Fener

Hepimiz inandık Sizde İnanın


Bileğimizi bükemezler
G.Birliği yenilgisinden sonra "karanlığın" hüküm sürdüğü Fenerbahçe'de, Sivas galibiyeti aydınlık günleri geri getirdi. 150 kişilik bir taraftar grubu Samandıra'ya gelerek futbolcuları ve Luis Aragones'i bağrına bastı. Takıma sahip çıkan taraftarlar, "Şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Böyle yürekli oynayıp savaştığınız sürece bileğimizi kimse bükemez" dediler. Futbolcular da taraftarlara şampiyonluk sözü verdiler.

Oyuncuları tebrik etti
Sivas zaferi, Aragones'in asık olan yüzünü güldürdü. İspanyol hoca, idmandan önce bir toplantı yaptığı oyuncularını tek tek tebrik etti. Dede ardından, "Herkesi üzdük, sıkıntılı anlar yaşadık. Ama bu futbol iyi yolda olduğumuzu gösteriyor. Sezon başından beri en arzulu futbolumuzu oynadık. Önümüzde yine bir Sivasspor ve Kayserispor maçları var. Bu futbolun tesadüf olmadığına herkesi inandırmalıyız" dedi.

Kanarya, ilk devrede yenildiği takımları rövanşta mağlup ederken, devirdiği takımlara ise takılıyor

İlk yarı 5 maç
G.Antep- FB: 1-0
FB-BŞ. Bld.: 2-0
Hacettepe-FB: 2-1
FB-G.Birliği:3-0
Sivas-FB: 2-0

2. yarı 5 maç
FB-G.Antep: 1-1
BŞ Bld.-FB: 2-0
FB-Hacettepe: 7-0
G.Birliği-FB: 1-0
FB-Sivas: 4-2

Valdez Yedekte


Transfer listesinin başına Kanoute'yi koyan yönetim, herhangi bir anlaşamamazlık ihtimaline karşı Paraguaylı Nelson Valdez'i de gündeme aldı
Güiza satılacak
Gelecek sezon üst düzey bir kadro kurmak için kolları sıvayan Fenerbahçe, önce gol bölgesindeki sorunu çözmek istiyor. Güiza'yı satmayı planlayan yönetim, Sevilla'nın süper golcüsü Kanoute'den sonra Borussia Dortmund'lu Nelson Valdez'i de takibe aldı. Kanoute transferi gerçekleşmezse, Fenerbahçe'nin yöneleceği isimlerden biri de Paraguaylı Valdez olacak.

17 maçta 3 gol
Valdez yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'den çok cazip bir teklif aldığını belirterek, "Dortmund beni satmak istemiyor. Ama sözleşmemde özel bir madde var. Eğer Fenerbahçe ile anlaşma sağlarsam kulübüm gitmemi engelleyemez" dedi. Alman kulübüyle sözleşmesi 2010 yılında bitecek olan 25 yaşındaki futbolcu bu sezon Bundesliga'da 17 maçta 3 gol attı.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü