Pages

7 Mart 2009 Cumartesi

Yattara aşkı


Transfermarketweb.com sitesi, sarı-lacivertli kulübün Güiza'yı satıp, yerine Trabzonspor'un top cambazını alacağını iddia etti
Sözleşmesi var
Fenerbahçe'nin Trabzonspor'un Gineli yıldızı İbrahima Yattara ile ilgilendiği ileri sürüldü... Avrupa'da transfer haberleri ile tanınan transfermarketweb. com'a göre sarı-lacivertli kulüp, 28 yaşındaki siyahi oyuncu ile yakından ilgileniyor. Site, Trabzonspor'la 2011'e kadar sözleşmesi olan Yattara'nın Güiza'nın yerine düşünüldüğünü iddia etti.

Trabzon soğuk
Haberde, Kanarya'nın Avrupa'nın önde gelen bazı kulüpleri tarafından istenen Daniel Güiza'yı satıp, boşluğunu İbrahima Yattara'yı transfer ederek dolduracağı kaydedildi. Ancak Trabzonspor, Yattara'yı satmaya sıcak bakmıyor. Gineli yıldız da kısa süre önce, "Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamadan hiçbir yere gitmem" açıklamasını yapmıştı.

Gökhan Gönül


F.Bahçe'nin başarılı sağ beki Gökhan Gönül'e Avrupa'dan son dönemde ciddi teklifler gelmeye başlaması yönetimi harekete geçirdi. Bayern Münih, Manchester United, İnter gibi ünlü takımların, milli oyuncuyu yakın takibe aldıkları ve sezon sonunda teklif yapacakları belirtiliyor. Gökhan'la 2011 yılına kadar sözleşmesi bulunan yönetim, bu konuda rahat. Ancak oyuncunun kafasının karışmasından endişe ediliyor. Bu nedenle menajerinin uyarılacağı öğrenildi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü