Pages

11 Mart 2009 Çarşamba

ALEX DE SOUZA

Fenerbahce 7 - 0 Hacettepe 14.02.2009

Deivid şoku!


F.Bahçe'de Deivid şoku! Kayseri'den sakat dönen ve önceki günkü idmana çıkmayan Brezilyalı yıldız, dünkü antrenmana da katılmadı. Sağ arka adalesinde kas zorlanması olan Deivid'in Kocaelispor maçında oynayıp oynamayacağı yarın belli olacak.

Sahada oynanır


"Futbolun aktörleri oyunculardır. Hep kazanalım isteriz ama makine değiliz"
Dediğim çıkıyor
Fenerbahçe teknik Direktörü Luis Aragones, FBTV'deki 'Aragones ile Teknik Analiz' programında çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte öne çıkanlar: "Daha önce mart-nisan döneminde takımın daha iyi olacağını söylemiştim. Şimdi bunu yaşıyoruz. Sonuna kadar birbirimize destek olmalıyız. Oynayarak kazanan bir takım istiyorum. Her maçı alalım isteriz ama futbolcularım makine değil."

Gençler kazanç
"Benim katkım bir yere kadar. Ne söylersem söyleyeyim, futbolun aktörü oyunculardır. Bu oyunu futbolcular oynar. Milli takım maçları arasını çok iyi değerlendirmeliyiz. Bu çok önemli. Daha dikkatli olmalıyız. Bulunduğumuz yeri korumalıyız. İspanyol basınının benim hakkımdaki övgüleriyle ilgilenmiyorum. Genç oyuncularımızın diğer futbolcularla birlikte görev yapması önemli bir tecrübe."

Emre: Fener'de kafayı yedim!


"F.Bahçe'ye ilk geldiğim dönemde çok stresli günler geçirdim. Camianın beni kabul etmeyeceğini düşünüyordum. Ayrıca başarısız olma korkusu da yaşadım. Bu yüzden ilk günlerde neredeyse kafayı yedim diyebilirim. Fakat korktuğum şeyler olmadı. Camia beni bağrına bastı."
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü