Pages

12 Mart 2009 Perşembe

Eto'o'ya servet


İspanyol kulübü "Evet" derken, Kamerunlu forvet sorun çıkarıyor. Başkan vekili Özdemir, girişimlerini sürdürüyor
F.Bahçe, gelecek sezon Avrupa Şampiyonu olmak için şimdiden kolları sıvadı. Sarı-lacivertli ekibin en yetkili isimlerinden başkan vekili Nihat Özdemir, "Eto'o'yu istiyoruz. Teklifimizi de yaptık. Sorun oyuncunun gelmek istememesi" diyerek baklayı ağzından çıkardı. Sarı-lacivertli ekibin Barcelona'ya bonservis için 25 milyon euro önerdiği ve 'Prensipte evet' cevabı aldığı da belirtiliyor. Şimdi iş Eto'o'yu ikna etmeye kaldı.

Parasını çıkartırız
Nihat Özdemir'in, "Eto'o büyük futbolcu. Büyük hedefler koyan F.Bahçe'ye çok faydası olur. Rakamlar çok yüksek. Ancak biz Roberto Carlos'un transferinde olduğu gibi Eto'o'nun parasını da reklam, naklen yayın gelirleri ve forma satışından çıkarırız. Yeter ki oyuncu gelmeyi kabul etsin. Bunun için çabalıyoruz" diye konuştu. Yönetim Eto'o için girişimlerini sürdürüyor.

1 maç yada ihtar


F.Bahçe, Emre'nin Cangele'ye yaptığı 'bittin' işareti için savunma hazırladı
Görüntülü itiraz
Kayserispor maçında Cangele'ye "bittin" işareti yapan Emre Belözoğlu Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu'na sevk edildi. Tecrübeli oyuncu için sarı-lacivertli yönetim de görüntülü savunma hazırladı. Savunmada "hakemler, gözlemci ve temsilci olayı görmemiş, rapor etmemiştir. Bu nedenle Emre'ye ceza verilemez" deniyor; Emre Aşık- Nobre olayı örnek gösteriliyor.

Cezası sarı karttır
F.Bahçe, savunmasına "Hakem hareketi görse cezası sarı karttır. Hakem görmedi diye Emre'nin şimdi bir ya da iki maç ceza alması adil değildir" sözlerini de ekleyecek. Futbol Disiplin Kurulu'ndan bir yetkili ise "Toplumda infial yaratan hareketlere ceza verilebilir" diyerek Emre'nin ucuz kurtulamayacağını ileri sürdü. Emre ya ihtar alacak ya da bir maç tribünde oturacak.

Volkan tamam, En zoru Lugano


Yönetim, imza için ufak pürüzler kalan 3 yıldızla yarın bir kez daha görüşecek. Hedef, iç transferi 'firesiz' kapatmak

En zoru Lugano

Lig ve kupada müthiş bir çıkışa geçen F.Bahçe, iç transferi sorunsuz bitirmek için çaba harcıyor. Alex, Roberto Carlos ve Deivid'in sözleşmelerini daha önce uzatan sarı-lacivertli ekip, Lugano, Selçuk ve Volkan Demirel'de de mutlu sona yaklaştı. Yönetim, 3 oyuncu ve menajerleri ile yarın bir kez daha masaya oturup işi bitirmeye çalışacak. Görüşmede aradaki ufak pürüzlerin giderilip, anlaşmanın sağlanması bekleniyor.

Volkan tamam
Üç futbolcu içinde Volkan imzaya en yakın isim. Panathinaikos'un listesinde yer alan milli kaleci ile istediği rakamda büyük oranda anlaşıldı. Yönetimi en çok İtalyanların aklını çeldiği Lugano terletecek. Uruguaylıdaki sıkıntı paradan çok kariyer yapmak istemesi. Ancak menajeri Figer'in gelmesi ile Lugano'nun da ikna edileceği vurgulanıyor. Selçuk ise Deivid'in aldığına yakın para verilirse imzayı atmaya hazır.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü