Pages

14 Mart 2009 Cumartesi

Volkan'da pürüz


Volkan'da pürüz
Yönetimle dün bir araya gelen milli kaleci, 1.5 milyon euro'luk teklife "Hayır" dedi. Serdar Kulbilge ise geri dönüş sinyali verdi

Taraftar ayaklandı


Sarı-lacivertliler özellikle etkisiz oynayan Kazım, Uğur Boral, kaleci Volkan ve Selçuk'u ıslıkladı. "Yuh' sesleri Saracoğlu semalarını çınlattı

Fenerbahçe Kocaeli'yi yenseydi lider olacaktı


Sarı-lacivertli takım, Kocaeli'yi yense lider olacaktı fakat oyuncular ve Aragones ayakta uyuyunca 1 puanla yetindi
'FARK' YOK, HÜSRAN VAR
F.BAHÇE, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda binlerce taraftarını çileden çıkaran bir maça imza attı. Puan cetvelinde sondan ikinci sırada yer alan Kocaelispor karşısında maça iyi başlayan F.Bahçe, henüz 2'nci dakikada Roberto Carlos'un attığı golle 1-0 öne geçti. Tribünler 'fark' beklentisine girerken, ilk yarıda Uğur, Edu ve Deniz'le yakaladığı gol fırsatlarından yararlanamadı. İlk yarı 1-0 Fenerbahçe'nin üstünlüğüyle sona ererken, ikinci devrede roller değişti.

KOCAELİ TEK KALE OYNADI
KOCAELİ, 2. yarının başlama vuruşuyla birlikte F.Bahçe yarı sahasına yerleşti. Konuk ekip beraberlik için saldırırken, F.Bahçe sadece savunma yaptı. Semih hücumda hiçbir varlık gösteremedi, Alex vasatın altındaydı, Colin Kazım adeta sahada yoktu. Tablo böylesine olumsuz olunca, Kocaeli'nin 'geliyorum' diyen golü 87'de geldi. Cesar maçın skorunu 1-1 olarak ilan etti. F.Bahçe'nin başarısız futbolu önümüzdeki haftalar için karamsarlığa neden oldu.

Meydan okudu


TEPKİLER ÇOK DOĞAL
İSPANYOL çalıştırıcı, lider olarak uyuma şansları olduğunu ama bunu kullanamadıklarını belirterek şöyle devam etti: "Genel olarak kötüydük. Eksiklerimizi, bahane edemeyiz. Kocaeli önünde, idmandaki en iyi 11'i sahaya sürdüm. Taraftarın verdiği tepki doğaldır, onlar takımlarının her zaman kazanmasını istiyor. Mayıs ayında kimin istikrarı var, kimin yok hep birlikte göreceğiz"

Two minutes


Two minutes one minute
Roberto Carlos, 2. dakikada (two minutes) Fenerbahçe'yi öne geçirdi! Julio Cesar, 87'de "Bir dakika!" (one minute) dedi ve attığı golle F.Bahçe'yi durdurdu!
Yıldızlar topluluğu Fenerbahçe, ligde tutunmaya çalışan Kocaeli ile Kadıköy'de 1-1 berabere kalarak şampiyonluk yarışında ağır bir yara aldı! Körfez ekibi, ikinci yarıda adeta tek kale oynarken, Aragones kenardan maçı film gibi izledi ve Kocaelispor'un beraberlik golünü atmasına davetiye çıkardı! 4 net gol pozisyonunu önleyen Kılıçarslan kalesinde devleşti!

Maça fırtına gibi başlayan Fenerbahçe, 2. dakikada Roberto Carlos'un yaklaşık 30 metreden attığı mermi gibi bir golle öne geçti. İlk yarıda uzaktan sert şutlar ile Kocaeli kalesini yoklayan Kanarya, 2. devrede anlaşılmaz bir şekilde durunca Kocaelispor üstünlüğü ele geçirdi. Gol adeta 'geliyorum' dedi. Aragones seyretti. 87'de Julio Cesar maçın skorunu belirledi: 1-1.

Fenerbahçe 1-1 Kocaelispor 13.03.2009

Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü