Pages

24 Mart 2009 Salı

Bedeli çok ağır olacak

Futbolcuları tatil dönüşünde acı sürprizler bekliyor. Yüklü para cezaları gündemde
Acımak yok
Aragones'in ipini çekmeye hazırlanan sarı-lacivertli yönetim, futbolcuları da boş geçmeyecek! Bursaspor maçı öncesi takımın tüm alacaklarını ödeyen yönetim, buna rağmen gelen yenilgiyi affedemiyor. Futbolcuları ağır yaptırımlar bekliyor.

Revizyon var
Tatil dönüşü kulak çekecek olan yönetim, futbolculara ağır para cezaları kesecek. Sezon sonunda ise takımda büyük bir revizyona gidileceği, takıma fayda sağlayamayan birçok ismin gönderileceği, kimsenin gözünün yaşına bakılmayacağı bildirildi.

Asbaşkan Şekip Mosturoğlu'na talimat


İyi bak Şekip
Asbaşkan Şekip Mosturoğlu'na talimat veren başkan "Kontratını didik didik et. Bir yanlış yapmayalım" dedi
Bursa mağlubiyetinden sonra teknik direktör Luis Aragones'le yolları ayırma kararı alan başkan Aziz Yıldırım, bunun şimdi mi yoksa sezon sonunda mı olacağına henüz karar veremedi. Kararda biraz da İspanyol hocaya ödenecek tazminat miktarının etkili olacağı, Dede'nin kontratı üzerinde yoğun bir çalışma başlatıldığı öğrenildi. Ağır bedel ödemek istemeyen başkan Yıldırım'ın, konuyu incelemesi için hukuk işlerinden sorumlu asbaşkan Şekip Mosturoğlu'na talimat verdiği belirtildi.

Daum da aday
Aragones'ten az zararla kurtulmak isteyen Yıldırım, "Hocanın sözleşmesini didik didik et. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar bilelim ve ona göre bir karar verelim" dediği Mosturoğlu'ndan ayrıntılı bir rapor istedi bildirildi. Mosturoğlu'nun vereceği bilgilere göre Aragones hemen de gönderilebilir. Yıldırım'ın Mancini'yi ise ikna çabaları sürerken, Daum da güçlü adaylar arasında. Kölner Express gazetesi "Türkler Daum'un peşini bırakmıyor" diyerek konuyu duyurdu.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü