Pages

26 Mart 2009 Perşembe

Daum'a açık çek


Yolcudur Abbas
F.Bahçe yeni sezon için Daum ile temaslarını sürdürüyor. Aragones'in başarısız olması, futbolcular tarafından sevilmemesi üzerine harekete geçen yönetim, İspanyol hocayı en az zararla göndermenin planını yapıyor. Şampiyon yapsa bile gönderilecek Aragones'in alternatifi de Daum. Alman hoca ile yapılan ilk görüşmelerin olumlu geçmesi, "Hayır diyemem" sözleri F.Bahçe'nin iştahını kabartı.

Listesini yapıyor
Şu anda Köln'ü çalıştıran Daum'un avukatı Dr. Stefan Seitz, "Türkler'in Daum sevgisi biliniyor" sözleri de 'Bu iş bitti' diye yorumlanıyor. F.Bahçe yönetiminin Daum'a, "İstediğin kadroyu kuracağız. Dünya kulübü olma hedefine seninle ulaşacağımıza inanıyoruz" diyerek açık çek verdiği de belirtiliyor. Daum'un şimdiden transfer listesi yapmaya başladığı da iddialar arasında yer alıyor.

Beni alın


"Fenerbahçe'nin beni istediği doğru. Emre'den bilgiler aldım Türkiye'nin en büyük kulübünde oynamaktan gurur duyarım
Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer alan isimlerden Newcastle United'ın forveti Obafemi Martins'ten sarı-lacivertlilere müjdeli haber. Nijeryalı yıldız, Fenerbahçe'de oynamaktan gurur duyacağını belirtti. Emre Belözoğlu'nun Newcastle'da oynadığı yıllarda takım arkadaşı olan Martins, Türkiye ve Fenerbahçe hakkında Emre'den bilgiler aldığını söyledi. Sarı-lacivertli yöneticilerin de sıcak baktığı Martins, Fener'de harikalar yaratıp, Okocha gibi Nijerya'da efsane olmak istiyor.

2011'de sona eriyor
Newcastle'ın, İngiltere'de gösterdiği kötü performans ve Martins'in son zamanlarda gözden düşmesi bu transferin gerçekleşmesi anlamında önem teşkil ediyor. İnter ve Newcastle United'ta başarılı maçlar çıkaran genç oyuncu, çalışkan futbolu ve süratiyle tanınıyor. Martins'in, Fenerbahçe'ye gelmesi halinde hücum hattını uçuracağı ve müthiş hızıyla rakip savunmaların korkulu rüyası haline geleceği konuşuluyor. Martins'in, İngiliz kulübüyle 2011 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü