Pages

27 Mart 2009 Cuma

Lucio


Lugano için ekstra imza parası ödemek istemeyen yönetim, bu futbolcunun yerini Bayern Münih'in Brezilyalı yıldızıyla doldurmak için düğmeye bastı. İlk temaslar olumlu geçti
Fenerbahçe, takımdan ayrılmasına artık kesin gözüyle bakılan Lugano'nun yerini bir dünya yıldızıyla doldurmak için harekete geçerken, bir numaralı hedefin Lucio olduğu öğrenildi. Yönetim, Bayern Münih'in Brezilyalı yıldızı için temaslara başlarken bu işin gerçekleşmesinin büyük oranda Daum'a bağlı olduğu belirtildi. Lucio'nun, transfer için nabız yoklayan Fenerbahçeli yöneticilere Daum'un durumunu sorduğu ve "Bildiğim kadarıyla Daum'un yeniden Fenerbahçe'ye gelmesi söz konusu. Eğer böyle bir şey olursa ben de Fenerbahçe'yi düşünebilirim" dediği kaydedildi.

Lucio'nun bu sözleri üzerine yöneticilerin, "Daum konusunda her şey olabilir. Bizden haber bekle" ifadesini kullandığı vurgulandı. Bu sezon ligde 25 maçın 23'ünde forma giyen Lucio, Brezilya Milli Takımı'nın da değişmez ismi. 30 yaşında ve 1.88 boyundaki sambacı, Bundesliga'da toplam 128 maçta oynadı ve altı gol attı. Bu arada Fenerbahçe'de Lugano ile sözleşme yenilenmesi ihtimali, bu futbolcunun menajer Figer'in kulübü Rentisas'a imza atması nedeniyle neredeyse sıfıra indi. Lugano için imza parası ödemek istemeyen yönetim, bu oyuncuyu gözden çıkardı.

Daha iyiyiz


"Bu tip heyecanları çok yaşadım. Her şey lehimize dönebilir. Ligin en iyisiyiz"
Fenerbahçe'nin süper sambacısı Roberto Carlos, yürekle su serpen bir açıklama yaptı. İşte o sözler: "Çok çekişmeli bir lİg geçiyor. Ben bu tip heyecanları çok yaşadım. Bir takımın aleyhine gibi görünen tablonun bir anda nasıl tersine döndüğüne çok şahit oldum. Liderle aramızda sadece altı puan var ve her takım her an puan kaybedebiliyor. Kimse bizim Kocaeli ve Bursa'ya takılacağımızı düşünmüyordu."

Hepsini yendik
"Tıpkı Trabzon'un G.Antep'ten üç yiyeceğini, G.Saray'ın 10 kişi kalan Eskişehir'e evinde yenileceğini düşünmediği gibi... Maçlara bakın, zirve içindeki takımlara genelde üstünüz. G.Saray, Beşiktaş'ı yendik. Sivasspor'u son iki maçta perişan ettik. Büyük maçları iyi oynuyoruz. Sivas dışında diğer üç zirve takımıyla maçlarımız var. O maçların favorisi de biziz. Her şey lehimize dönebilir. Ancak küçük diye baktığımız maçlarda artık puan kaybetmemeliyiz."
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü