Pages

1 Nisan 2009 Çarşamba

Ateş bacayı sardı


Geçen hafta içinde yapılan görüşmelerde dev adımlar atıldı Kayserispor, 5 milyon euro'ya 'Evet' deme noktasına geldi
Ateş gibi takım geliyor
Bu sezonun hayal kırıklıkları yaşayarak geçiren Fenerbahçe, deyim yerindeyse baştan yaratılıyor. Camianın üzerindeki ölü toprağını kaldırmak isteyen yönetim, Tuncay'lı, Aurelio'lu, Appiah'lı kadro kalitesinde bir takım kurmak için kolları sıvadı. Kapalı kapılar arkasında yeni teknik direktör arayışları sürerken, bir yandan da transferi düşünülen yıldızlar için gizli çalışmalar yapılıyor. Sarı-lacivertli yönetim, geçen hafta dev bir adım attı.

Büyük ölçüde bitirdi
Yönetim, uzatmalı aşkı Mehmet Topuz için Kayserisporlu yönetimle yeniden temasa geçti. Yüz yüze ve yoğun bir telefon trafiği kurularak yapılan görüşmelerde taraflar anlaşma noktasına geldi. Fotomaç'ın istihbaratı, 5 milyon euro'ya iki kulübün el sıkışmaya hazırlandığı bilgisini edindi. Ulaştığımız kaynaklar, "Bu iş büyük ihtimalle bitti. Topuz, Fenerbahçe'ye hayırlı olsun" yorumunu yaptılar.

Tesisler bitecek


Fenerbahçe Ankara Tesisleri'nin yakında biteceğini vurgulayan Yıldırım şunları kaydetti: "Yapımına geçtiğimiz yıl başlanan Ankara Tesisleri, tüm branşlardaki takımlara, kongre üyelerine özel hizmetler verecek. Bu tesisler, Ankara ekipleriyle deplasmanda karşılaşmalar yapan takımlarımıza büyük kolaylıklar sağlayacak."

F.Bahçe'den 2 bomba birden


Transferde müthiş bir atağa kalkan Fenerbahçe, Kayserispor'un yıldızı Mehmet Topuz ile Sivasspor'un Brezilyalı stoperi Bilica'da mutlu sona çok yaklaştı. Sadece Fotomaç'ın elde ettiği bilgilere göre, F.Bahçe ile Kayseri yönetimi Mehmet Topuz için 5 milyon euro'ya el sıkışmak üzere. Bilica'da da anlaşma sağlanması artık an meselesi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü