Pages

5 Nisan 2009 Pazar

Kolay değil


"Önce Eskişehir, ardından G.Saray'ı yenmeye mecburuz. Aksi halde mutlu son hayal olur"
F.Bahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, sarı-lacivertli takımın bugünü ve yarınları hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Önemli haftalara girdiklerini ve puan kaybına tahammülleri olmadığını belirten sambacı, "Önce Eskişehir'i, ardından da zirve yarışındak rakibimiz Galatasaray'ı yenmek zorundayız. Bu iki maçı kazanırsak şampiyonluktan o zaman bahsedebiliriz. Yoksa kimse kimseyi kandırmasın" diye konuştu.

EKSİK YERLERİ BİLİYORUM
Mevcut kadroyu önümüzdeki sezon da korumak zorunda olduklarını ifade eden Carlos, şöyle devam etti: "Bu takımda Avrupa'nın önemli kulüplerinde forma giyebilecek yetenekte isimler var. 5'i Türk, 7 futbolcumuz milli takımda. Takımda hangi bölgelerde eksiklikler olduğunu biliyorum. Ama bunları benim açıklamam doğru olmaz. Fikrimi sorarlarsa söylerim."

İkisi de uçacak


Avrupa'nın dev kulüpleri, iki yıldızın aklını çeliyor. Yönetim için sıkıntılı günler kapıda
Tuncay ve Aurelio'yu bedelsiz elinden kaçıran Fenerbahçe'de şimdi de Gökhan Gönül-Semih tehlikesi yaşanıyor. Avrupa'nın dev kulüpleri Milli Takım'daki performanslarıyla öne çıkaran iki yıldızı transfer listelerine dahil ettiler. Bayern Münih'in takibinde olan Gökhan'ın, bu kulüp tarafından Türkiye-İspanya maçında izlendiği ortaya çıktı.

İKİSİ ADA'DAN
Gökhan'a, İspanya'dan Valencia ve Villarreal; İngiltere'den Liverpool ile Arsenal'in de kanca attığı ortaya çıktı. Gökhan için Bundesliga'nın bir diğer temsilcisi Schalke de devrede. Juventus'un ilgilendiği Semih'e, Bayern Münih'in ilgisi ise herkesçe biliniyor. Fenerbahçe'nin iki yıldızı elinde tutması oldukça zor görünüyor.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü