Pages

7 Nisan 2009 Salı

Galatasaray Fenerbahçe Maçı

TURKCELL SÜPER LİG
27. HAFTA

GALATASARAY
FENERBAHÇE
Hakem
Tarih 12.04.2009 19:00
Yer ALİ SAMİ YEN

Fenerbahçe Galatasaray maçı
FENERBAHÇE BİTİR ŞU İŞİ BÜTÜN GÖNÜLLER SENİNLE EN KÖTÜ ZAMANIMIZDA 6 LAR ATTIK BU SEFERDE COŞTUR BİZİDE ŞU TARAFTARINI Bİ NEBZE SEVİNDİR

Dilmen'den derbi yorumu


Hafta sonu oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe maçına da değinen Dilmen, ''Mustafa hoca olsa berabere bitse diye dua ederdi. Beraberlikte ikisi de kaybeder. Hangi takım galip gelirse avantaj sağlar. Üst oynayın'' diye konuştu.

Dilmen, Beşiktaş'ın Mustafa Denizli ile çok ciddi çıkış yaptığını ve Denizli'nin Beşiktaş için doğru tercih olduğunu belirterek, siyah beyazlı takımın mucize yaratmadığını, ancak rakiplerinin kötü sonuçlar aldığını, ligde ilk iki sıradaki takımın diğer ekiplere göre arzusunun daha fazla olduğunu ifade etti.

Eskişehirspor'da kadro dışı bırakılan Batuhan Karadeniz ile ilgili de konuşan Dilmen, her sporcunun hata yapacağını, kendilerinin de hata yaptığını belirterek, ''Batuhan'ın Fenerbahçe maçı öncesinde kamptan gitmesi, kendi adına, ailesi ve geleceği adına günah. Eskişehirspor'da kadro dışı kaldı. İşin kötü tarafı 'ben gitmedim' diyor. Hocadan özür dilersin, olur biter. Beşiktaş'ta oynamıyordu. Onu doğru yola sevk edecek bir büyük lazım'' diye konuştu.

Mahmut Özgener'in Futbol Federasyonu Başkanı olduktan sonra ciddi çalışmaların yapıldığını ifade eden Dilmen, hakemlerin son dönemde başarılı maçlar çıkardığını söyledi.

Ali Aydın, Cem Papila, Bülent Demirlek gibi hakemlerin büyük kulüplerin baskısıyla gittiğini hatırlatan Dilmen, Ahmet Çakar, Erman Toroğlu gibi isimlerin hakemlere saygınlık kazandırdığını belirterek, ''Futbol oynadığımda ceza sahasına girdiğimde 'Düş' diyen hakemler vardı'' diye konuştu.

Dilmen, teknik direktörlüğü yorumculuk yapmaya tercih ettiğini belirterek, ''Yapı olarak kaldıramıyoruz bazı şeyleri. Şimdilik kolay yolu seçtik. İnşallah bir gün geri döneceğim'' dedi.
Futbol Futbol
Bloglar
mobilya kulübü